HDD sökülüp takıldıktan sonra görüntü gelmiyor

bugra0127

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle "Warning: Main Bios Checksum Error" hatası alıyordum. Bir tanıdık vasıtasıyla sorunun HDD'de mi yoksa anakartta mı olduğunu kontrol etmek amacıyla HDD'nin kablolarını çıkarttım ve denedim. Ardından tekrar takıp çalıştırdığımda ekrana kesinlikle ekrana görüntü gelmedi. Dünden beri uğraşıyorum, ne yaptıysam ise yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle "Warning: Main Bios Checksum Error" hatası alıyordum. Bir tanıdık vasıtasıyla sorunun HDD'de mi yoksa anakartta mı olduğunu kontrol etmek amacıyla HDD'nin kablolarını çıkarttım ve denedim. Ardından tekrar takıp çalıştırdığımda ekrana kesinlikle ekrana görüntü gelmedi. Dünden beri uğraşıyorum, ne yaptıysam ise yaramadı.
Ama internetten edindiğim bilgiye göre bu hata anakart ile alakalı bir durum bios pilini çıkarıp 2 3 saat bekletmeyi tavsiye etmişler kesin bir bilgi olarak söyleyemem ama durum anakart ile ilgili olabilir sonradan yaptığınız durumuda birazdaha açarsanız sevinirim

Windows HDD'ye kuruluydu. Ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmiyor. HDD'yi çıkardığım sırada disk hatası verdi. Ardından dışkı taktım ve bir daha görüntü alamadım. Ram'leri denedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı