HDD Takılıyken PC Açılmıyor

nyrimo

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Benim Windows'um SSD'de yüklü bilgisayarda sadece SSD takılıyken bilgisayar açılıyor. Fakat sürekli kullandığım HDD takılıyken bilgisayar açılmamaya başladı. Fakat eski bir HDD var onu takınca ise açılıyor. HDD'min yandıgını düşündüm fakat sadece SSD ile PC'yi açıp sonradan HDD takınca HDD'yi okuyor hatta sorunsuz çalışıyor. Sorun SSD ve HDD aynı anda takılıyken PC Windows onarım hatası veriyor ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Benim Windows'um SSD'de yüklü bilgisayarda sadece SSD takılıyken bilgisayar açılıyor. Fakat sürekli kullandığım HDD takılıyken bilgisayar açılmamaya başladı. Fakat eski bir HDD var onu takınca ise açılıyor. HDD'min yandıgını düşündüm fakat sadece SSD ile PC'yi açıp sonradan HDD takınca HDD'yi okuyor hatta sorunsuz çalışıyor. Sorun SSD ve HDD aynı anda takılıyken PC Windows onarım hatası veriyor ne yapabilirim?
Pcyi en başta açılırken ard arda del ya da f7 tuşlarına bas artık biosuna nasil giriliyosa dene.
Sonra biosa girince boot menüsünden ssd yi ilk hdd yi ikinci sıraya al

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı