HDD'deki fotoğrafları SSD'ye nasıl taşırım?

kemal parlak

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben yeni bir SSD aldım ve boyutu 240 GB. Bilgisayarımdaki hard diskte 1 terabayt. Hard diskteki fotoğraflara veya uygulamalara zarar gelmeden SSD'ye nasıl geçebilirim? Kullandığım program Macrium Reflect şimdiden herkese teşekkürler.
Ufak bir not hard diskte kullandığım alan 480GB.

Aşağıda gösterdiğim gibi, bu bilgisayar isimli sekmeden 2 tane açınız birinden HDD olana girin birinden SSD'ye, HDD'deki fotoğraf klasörünü alıp SSD'ye atın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.jpg
    Screenshot_10.jpg
    97,6 KB · Görüntüleme: 41
Full yedekleme için ben bazen acronis kullanıyordum yanlız satalarınızı karıştırmamanız gerekir Acronis True image bir flasha boot yapın deneyebilirsiniz ama bu daha zor bir yol + olarak bunu klasörlerlede halledebilirsiniz

Hocalarım amacım SSD'ye Windows'u taşıyıp fotoğrafları HDD'de bırakmak yani HDD depo olsun istiyorum sadece Windows'u taşımak için ne yapmalıyım ve bu sonucunda fotoğraf ve uygulamalar kaybolur mu?

Hocalarım amacım SSD'ye Windows'u taşıyıp fotoğrafları HDD'de bırakmak yani HDD depo olsun istiyorum sadece Windows'u taşımak için ne yapmalıyım ve bu sonucunda fotoğraf ve uygulamalar kaybolur mu?
ben windows u bozulan PC lerime Acronis ile Kopyalama yapıyorum Çünkü direkt hepsini kopyalıyor mesela ben Gaming kafe işletirken Acronis çok işime yaramıştı Videoları illaki mevcuttur
ben windows u bozulan PC lerime Acronis ile Kopyalama yapıyorum Çünkü direkt hepsini kopyalıyor mesela ben Gaming kafe işletirken Acronis çok işime yaramıştı Videoları illaki mevcuttur
ve Tekrar ekliyorum Satalarınıza dikkat ederek yapınız aksi taktirde yanlış kopyalar ve yazar anakart üzerindeki Sata portlarına dikkatli bakınız

Sağolun

ve Tekrar ekliyorum Satalarınıza dikkat ederek yapınız aksi taktirde yanlış kopyalar ve yazar anakart üzerindeki Sata portlarına dikkatli bakınız

Yeni konular

Geri
Yukarı