HDD'den gelen ses normal mi?

Mr.Trafocu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, laptop normal kullanımda herhangi bir ses çıkarmıyor fakat oyun indirmeye çalıştığında veya uzun bir copy paste işlemi yapmaya çalıştığında linkini paylaştığım sesin aynısını yapıyor. Bilgisayar Lenovo Y540, Crystaldiskinfo'dan baktım sağlık %100 iyi sağlıklı çıkıyor, Crystaldiskmark'tan hız testlerini yaptım gayet iyi sonuçlar verdi. Fakat ses kafamı karıştırdı yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, normal değil. Diskiniz hasar görmüş.
5 arkadaşım yanıma yükleme yaptı birinin ki MSI ,biri y540 , biri monster tulpar hepsi yeni alındı ve aynı ses mevcut oyun indirme süresince gelen bır ses normalde gelmiyor.En başta anlam veremedim.Oyun oynarken de gelmiyor bir tek veri akışı olduğunda oluyor.

5 arkadaşım yanıma yükleme yaptı birinin ki MSI ,biri y540 , biri monster tulpar hepsi yeni alındı ve aynı ses mevcut oyun indirme süresince gelen bır ses normalde gelmiyor.En başta anlam veremedim.Oyun oynarken de gelmiyor bir tek veri akışı olduğunda oluyor.
Eğer diskiniz eski ise olabilir yada veri yazdığı için ses geliyor olabilir.

Eğer diskiniz eski ise olabilir yada veri yazdığı için ses geliyor olabilir.
Disk yeni, laptopu dün açtım , 70 GB lik bir oyun indirirken bahsettiğim ses geliyor ,indirme tamamlandığında ses kesildi ve oyun oynarken ses gelmedi sanırım bahsettiğim ses veri yazma sesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı