Çözüldü HDD'ye Gelen Darbe Sonrası Ses ve Dosyaları Açmama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PaperZ

Centipat
Daha fazla  
1656774398911.png

Kardeşim eliyle bilgisayarın sol tarafına çarptı. Hemen sonrasında mavi ekran alıp PC kendisini resetledi. Şu an Steam üzerinden oyun indiriyordum ve bu diske artık indiremiyorum, başlatılamıyor. HD Tune sonucu da bu. Düzelme ihtimali var mıdır?

1656774503955.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar konuyu açtıktan 30 dakika sonra kasayı biraz yerinden oynattım ve HDD sağlık testi %100 sonuçla tamamlandı şu an çalışıyor sıkıntısı yok, galiba bağlantısında sorun oluşmuş. Cevap veremedim size de unuttum konuyu açtığımı bile kusura bakmayın çok teşekkürler cevaplarınız için.😇
Geçmiş olsun hocam. Maalesef mekanik disk için darbe aldı mı iş zor. Benim bir tane harici HDD pert oldu.

Eki Görüntüle 1438799

Kardeşim eliyle bilgisayarın sol tarafına çarptı. Hemen sonrasında mavi ekran alıp PC kendisini resetledi. Şu an Steam üzerinden oyun indiriyordum ve bu diske artık indiremiyorum, başlatılamıyor. HD Tune sonucu da bu. Düzelme ihtimali var mıdır?
Y
Eki Görüntüle 1438800
HDD pert hocam. Yeni HDD güzel bir çözüm. Ölmüş. Verilere ulaşamıyorsan veri kurtarma merkezlerinden para karşılığı verileri kurtarabilirsin.

Arkadaşlar konuyu açtıktan 30 dakika sonra kasayı biraz yerinden oynattım ve HDD sağlık testi %100 sonuçla tamamlandı şu an çalışıyor sıkıntısı yok, galiba bağlantısında sorun oluşmuş. Cevap veremedim size de unuttum konuyu açtığımı bile kusura bakmayın çok teşekkürler cevaplarınız için.😇

Çözüm

Geri
Yukarı