HDD'ye Windows 7 kurulur mu?

Kanka yani çözümü yok mu bunun?

Çözümü vardır belki ancak deneyebileceğimiz şeyleri denedik. Windows 7'ye uygun bir sistem olsa kurulurdu diye düşünüyorum. Aynı anakartla Windows 7 kullananı görmedim.

@Yener K. yardımcı olabilir.

ACPI ayarını açmam lazımmış araştırdım onun nereden açıldığını biliyor musun?

Benim BIOS'ta ACPI 2.0 mıydı neydi onun ayarı vardı ve ne olduğunu bilmeden açmıştım. Senin BIOS çok daha farklı nereden açılıyor bilmiyorum.

H510 ile Windows 7 hayallerinden vazgeçin derim. Hatta Windows 8.1 bile uygun değil. Minimum 10 kurun. Sanal Makine ile deneyebilirsiniz. Windows 7 Ultimate ile Z97 anakart kullanmıştım. Onun için USB 3.0 sürücü desteği falan vardı. UEFI da destekliyordu ama H510 ile bu iş tutmaz gözüküyor.

H510 ile Windows 7 hayallerinden vazgeçin derim. Hatta Windows 8.1 bile uygun değil. Minimum 10 kurun. Sanal makine ile deneyebilirsiniz. Windows 7 Ultimate ile Z97 anakart kullanmıştım. Onun için USB 3.0 sürücü desteği falan vardı. UEFI da destekliyordu ama H510 ile bu iş tutmaz gözüküyor.

Eskiden Windows 7 desteklemeyen anakarta Windows 7 kurmuştum ayrıca bu sisteme de Windows 8.1 kurabildim.

H510 ile Windows 7 hayallerinden vazgeçin derim. Hatta Windows 8.1 bile uygun değil. Minimum 10 kurun. Sanal makine ile deneyebilirsiniz. Windows 7 Ultimate ile Z97 anakart kullanmıştım. Onun için USB 3.0 sürücü desteği falan vardı. UEFI da destekliyordu ama H510 ile bu iş tutmaz gözüküyor.

Kanka bir de bu sisteme Windows 7 kurmayı buldum CSM'den legacy yaptım ama girdiğimde dsm ayarı kapanmış gözüküyor yardım edersen çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı