Çözüldü HDMI bağlantısı çoğaltılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba, şu an iş yerinde laptop için bir monitör kullanıyorum. HDMI girişi dolu. Elimde boşta duran bir TV var bunu yine laptopa bağlayıp TV izlemek istiyorum. Laptopun HDMI bağlantısını çoğaltma ihtimalim var mı? Üzerinde tek HDMI girişi var.

Çözüm
Evet hocam. Çoğaltıcı cihazlar var. Fakat bunlar genelde iki ekrana da aynı görüntüyü veriyor. Yani çift monitör uzatma gibi olmuyor.
Seçici anahtarlı modelleri de var. Bunlar da seçili olan cihaza görüntü veriyor.
Evet hocam. Çoğaltıcı cihazlar var. Fakat bunlar genelde iki ekrana da aynı görüntüyü veriyor. Yani çift monitör uzatma gibi olmuyor.
Seçici anahtarlı modelleri de var. Bunlar da seçili olan cihaza görüntü veriyor.

Çözüm
Bakabilirsiniz hocam. Kaliteli bir ürün.

Alfais 4416 HDMI çoklayıcı çoğaltıcı Switch 5 port kumandalı

Bu nasıldır? Şimdi bu cihazların çalışma mantığı ne şekilde oluyor? Ben şu an iki ekranda da görüntü alıyorum.

Alfais 4416 HDMI çoklayıcı çoğaltıcı Switch 5 port kumandalı

Bu nasıldır? Şimdi bu cihazların çalışma mantığı ne şekilde oluyor? Ben şu an iki ekranda da görüntü alıyorum.
İş görür hocam. Mantığı ise daha fazla ekrana görüntü vermek. Mağazalar da bu tip cihazlar kullanırlar.

İş görür hocam. Mantığı ise daha fazla ekrana görüntü vermek. Mağazalar da bu tip cihazlar kullanırlar.

Kumandası olmasından dolayı daha tercih edilir gibi duruyor. Buna ek kaç tane HDMI kablosu almam lazım? Hem TV'yi hem monitörü bağlamak için. Şu an elimde 1 tane var o da monitör için.

Kumandası olmasından dolayı daha tercih edilir gibi duruyor. Buna ek kaç tane HDMI kablosu almam lazım? Hem TV'yi hem monitörü bağlamak için. Şu an elimde 1 tane var o da monitör için.
Olur hocam. Kutusundan çıkmazsa iki adet daha iş görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı