HDMI çıkışlı USB dock station

EgeÇamlıkaya

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler.
Monster Huma H4 V2.1 bilgisayarım için 2. HDMI çıkışı ihtiyacımı bir USB Dock ile çözmek istiyorum. Type-C dockların genelde Thunderbolt için yapıldığını gördüm. Bilgisayarımda Thunderbolt bulunmamakta. Dark Ultimate Dock, Unitek Y-3704 gibi bir dock arıyorum ancak stokta bulamıyorum. USB 3'den HDMI çevirmek tercihim ama Thunderbolt'suz Type-C'den çeviricileri de kabul ederim.
Bir de şu şekilde cihazlar gördüm: USB to HDMI ancak bunların yorumları genelde kötüydü.
Bütçe konusunda karar vermemekle birlikte 500 TL'ye yakın kalmasını, 1000 TL'yi geçmemesini istiyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

İyi günler.
Monster huma H4 v2.1 bilgisayarım için 2. HDMI çıkışı ihtiyacımı bir USB dock ile çözmek istiyorum. Type-C dockların genelde Thunderbolt için yapıldığını gördüm. Bilgisayarımda Thunderbolt bulunmamakta. Dark Ultimate dock, unitek Y-3704 gibi bir dock arıyorum ancak stokta bulamıyorum. USB 3'den HDMI çevirmek tercihim ama Thunderbolt'suz Type-C'den çeviricileri de kabul ederim.
Bir de şu şekilde cihazlar gördüm: USB to HDMI ancak bunların yorumları genelde kötüydü.
Bütçe konusunda karar vermemekle birlikte 500 TL'ye yakın kalmasını, 1000 TL'yi geçmemesini istiyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Huawei MateDock 2 alabilirsin. Thunderbolt girişi yoksa da çalışır.

Geri
Yukarı