HDMI Çoklayıcı Önerisi

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
Xbox One ve PlayStation 3 bağlamak için HDMI çoklayıcı lazım. İleride başka cihaz bağlayabilirim o yüzden en az 3 tane olmasını istiyorum. Bütçem fazla değil ama kalitesiz alıp pişman olmak istemiyorum. Fiyat performans bir tane önerirsiniz sevinirim. Ek güç girişi olmayan cihazların farkı ne oluyor? Cihazların aynı anda açık olmadan kullanmam lazım. 1080p 60Hz monitörde kullanacağım.
Bütçem 50 lira civarı.

Son düzenleme:
Üç farklı cihazın aynı ekranda gözükmesini istiyorsanız (switch) alacaksınız.

HDMİ splitter veya HDMİ switch diye aratırsanız marketlerde bir ton seçenek çıkar karşınıza.

Bu arada HDMİ splitter'dan bir çok ekrana tek bir cihazın görüntüsü aktarılır

Sağ şeridi kullan

Son düzenleme:
Üç farklı cihazın aynı ekranda gözükmesini istiyorsanız (switch) alacaksınız.

HDMİ splitter veya HDMİ switch diye aratırsanız marketlerde bir ton seçenek çıkar karşınıza.

Bu arada HDMİ splitter'dan bir çok ekrana tek bir cihazın görüntüsü aktarılır
Biliyorum ama hangi modeli alacağımı bilmiyorum. Ek güç girişli olanların avantajı nedir? Görüntü kötü gözükür mü? Kaç Hz verebiliyor. Aklımda sorular var.

Yenice aldığım cihaz bu. Kaliteli, kullanışlı ve işe yarar - Ugreen 5 In 1 Out HDMI Switch 4K 3D Adapter
Biliyorum ama hangi modeli alacağımı bilmiyorum. Ek güç girişli olanların avantajı nedir? Görüntü kötü gözükür mü? Kaç Hz verebiliyor. Aklımda sorular var.

Kesinlikle güç girişli olanından al. Benim aletin içeriğinde konsol kullanımında görüntü kalitesini yükselttiğini söylüyor. Güç beslemesini USB'den alıyor zaten. Ancak konsolum olmadığı için farkı denemedim. Ama elimdeki 2 laptop - 1 PC - TV+ IP TV'yi tek televizyona gayet güzel bağladı. Uzaktan kumandası da var.....Çat çat çat....

Yenice aldığım cihaz bu. Kaliteli, kullanışlı ve işe yarar - Ugreen 5 In 1 Out HDMI Switch 4K 3D Adapter

Kesinlikle güç girişli olanından al. Benim aletin içeriğinde konsol kullanımında görüntü kalitesini yükselttiğini söylüyor. Güç beslemesini USB'den alıyor zaten. Ancak konsolum olmadığı için farkı denemedim. Ama elimdeki 2 laptop - 1 PC - TV+ IP TV'yi tek televizyona gayet güzel bağladı. Uzaktan kumandası da var.....Çat çat çat....
Gelmesi çok uzun sürer ve bütçemi aşıyor. Bu ürünü alacağım sanırım.

Gelmesi çok uzun sürer ve bütçemi aşıyor. Bu ürünü alacağım sanırım.

Bu da iyiymiş. Gayet de işini görür. Üzerinde 4K yazdığına bakma 4K'da iyi performans elde edemezsin ama Full HD işine yeter de artar bile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı