HDMI girişini HDMI ve VGA olarak çoğaltacak dönüştürücü tavsiyesi

Tek olan HDMI girişini HDMI ve VGA olarak çoğaltacak bir dönüştürücü lazım. Şimdiden sağ olun.
pek sağlıklı olmaz ve verim alamayabilirsiniz
çünkü mini dp olanı var sadece onu takcaksın sonra hdmı mini dp dönüştürücü kullancaksınız ona rağmen kullanırım diyorsanız link atabilirim

n11.com'dan Powermaster HDMI To VGA + HDMI Splitter Çevirici Adaptör PM-19260 seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Hocam böyle bir ürün var. Bakabilirsiniz.

pek sağlıklı olmaz ve verim alamayabilirsiniz
çünkü mini dp olanı var sadece onu takcaksın sonra hdmı mini dp dönüştürücü kullancaksınız ona rağmen kullanırım diyorsanız link atabilirim
Anlayamadım ne demek istediğinizi, elimde bir laptop var ve tek hdmi girişi var bende bir vga monitor var yeni bir tane alıp diğerini ikinci monitör kullanıcam.
n11.com'dan Powermaster HDMI To VGA + HDMI Splitter Çevirici Adaptör PM-19260 seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Hocam böyle bir ürün var. Bakabilirsiniz.
Hocam çok pahalı geldi üstüne biraz daha koyup type c dönüştürücü alabilirim yinede sağolun.

Anlayamadım ne demek istediğinizi, elimde bir laptop var ve tek HDMI girişi var bende bir VGA monitör var yeni bir tane alıp diğerini ikinci monitör kullanacağım.

Hocam çok pahalı geldi üstüne biraz daha koyup Type-C dönüştürücü alabilirim yine de sağ olun.

Yani düzgün ve verimli çalışmaz şöyle düşünün 1 HDMI 2 Volt VGA 0.5 Volt'siz bir HDMI girişine yani 1Volt'a 1.5 Volt güç gerektiren parça takıyorsunuz bunun gibi inşallah anlamışsınızdır.

Yani düzgün ve verimli çalışmaz şöyle düşünün 1 HDMI 2 Volt VGA 0.5 Volt'siz bir HDMI girişine yani 1Volt'a 1.5 Volt güç gerektiren parça takıyorsunuz bunun gibi inşallah anlamışsınızdır.

Type-C ile dönüştürsem bu sorunu yaşamam büyük ihtimalle zaten diğer HDMI boş kalıyor o zaman.

Geri
Yukarı