HDMI Kablo ile laptopu TV'ye bağlama - Bağlanacak ekran bulunamadı sorunu

omarkai38

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. HDMI kablo ile laptobumu TV'ye bağlamaya çalışıyorum fakat hata alıyorum. " Bağlanacak ekran bulamadık" gibi bir mesaj alıyorum ve ayrıca bu başarısız bağlantı sonrasında tuşlarım bozuluyor. Örnek olarak Q tuşuna basıyorum ayarlar açılıyor. W tuşuna basıyorum mesela başlangıç. F'ye basıyorum çalıştır açılıyor bunun gibi birçok tuşum yazmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Öncelikle TV'nin açık olduğundan ve giriş olarak da bağladığın HDMI portunun seçili olduğundan emin ol.
  • Sonrasında laptopta hem Intel hem de NVIDIA sürücülerinni (eğer çift ekran kartı varsa) güncel olduğundan emin ol.
  • Bir de bağlantıyı yapıp laptopu yeniden başlatmayı dene. Bazı laptoplar takılı harici ekranları açılırken görüyor.
  • Cihaza BIOS güncellemesi yapmak sorunu çözebiliyor.
Ayrıca bu videoyu izle:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Recep bey teşekkürler kabloyu bağlayıp bilgisayarı yeniden başlat yaptığımda bağlandı. Galiba bağlantı yaparken sürekli yeniden başlatmam gerecek artık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı