HDMI kablo ile TV'de 30 Hz oyun oynama

Marshmello

Hectopat
Başlığa 30Hz yazdım ama o değeri verdiğinden emin değilim. Bu bağlantıdaki HDMI kabloyu alsam hikayeli oyun oynayabilir miyim ve kablo biraz uzun olduğu için çok fazla gecikme yaşar mıyım? En kötü HDMI kablo kaç Hz verir?

Başlığa 30Hz yazdım ama o değeri verdiğinden emin değilim. Bu bağlantıdaki HDMI kabloyu alsam hikayeli oyun oynayabilir miyim ve kablo biraz uzun olduğu için çok fazla gecikme yaşar mıyım? En kötü HDMI kablo kaç Hz verir?

En kötü HDMI kablo bile 60 Hz verir.

Bende monitör olarak televizyon kullanıyorum. Eğer televizyon 60 Hz destekliyor ise HDMI kablosu ile 60 Hz alabilirsiniz.

HDMI versiyon 1.4 2K-4K'da 30Hz, altında 60Hz verir. Piyasada bulacaklarınızın çoğu versiyon 2 ya da üstüdür. Özellikle 4K 60Hz aramıyorsanız bulabildiğiniz en ucuz HDMI'ı alın. Pahalısıyla tek farkı üstü örgü falan olmuyor. Ucunun altın olması vs hiçbir şeyi değiştirmez HDMI analog kablo değildir.

Geri
Yukarı