Çözüldü HDMI kablosu ile bilgisayarı televizyona bağlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UTKU123161

Hectopat
Merhabalar, masaüstü bilgisayarımı HDMI kablosu ile televizyona bağlamak istiyorum. Bunu yapmam için HDMI kablosu yeterli olur mu? Başka programlar gerekir mi? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Merhaba, HDMI kablosu yeterli olur. Televizyonunuzun özelliklerini bilmiyorum fakat 4K vb. bir televizyon kullanıyorsanız HDMI sürümüne de dikkat edin ve kaliteli bir kablo alın. Ayrıca kablo ile bağlantı yaptıktan sonra görüntü alamazsanız televizyon üzerinden HDMI'a geçiş yapmayı unutmayın.

Merhaba, HDMI kablosu yeterli olur. Televizyonunuzun özelliklerini bilmiyorum fakat 4K vb. bir televizyon kullanıyorsanız HDMI sürümüne de dikkat edin ve kaliteli bir kablo alın. Ayrıca kablo ile bağlantı yaptıktan sonra görüntü alamazsanız televizyon üzerinden HDMI'a geçiş yapmayı unutmayın.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı