HDMI to VGA çevirici önerisi

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GTX 1050 Ti için bir çevirici arıyorum. Bütçem maksimum 30 TL. (Eğer ki açık ara fark olacaksa 60'a çıkabilirim) Ses çıkışı çok mühim değil. Bir soru olarak da 1080p alabilir miyim bu çevirici ile?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birşey danışacağım son olarak büyük ihtimal bu gösterdiğinizi alacağımda Hdmi To Vga Çevirici + Sesli Dönüştürücü Kablo - n11.com şu ürünle o ürün arasında ne farklar olabilir kullanım ömrü dışında? Görüntü kalitesinde bariz bir fark oluşturur mu?
Görüntüde dalgalanma illaki oluyordur da çok bariz bir dalgalanma vs. oluyor m? Gözle görülür bir kalite azalması var mı?

Color Banding sorunu yaşamıyorum. Full HD oyunlar oynuyorum ve görüntü kalitesinde bir sorun yaşamıyorum.

Aynı ürünü bende ikinci monitörüm için almıştım. İkinci monitörü pek kullanmıyorum ama kullandığımda da renk sorunu veya herhangi bir sorun yaşamadım. Memnunum.

Ben 14 liraya almıştım bunu fiyatı iki katına çıkmış...
Merak ettiğim konu şu noktada 14 TL yede var çevirici fakat farkları neler? Kullanım ömrü olarak çok uzun bir süre kullanmayacağım yaklaşık 3 4 ay kadar kullanacağım fakat görüntü kalitesi olarak farkı çoook bariz bir fark yok ise o yönde kullanmak mantıklı mıdır?

Merak ettiğim konu şu noktada 14 TL yede var çevirici fakat farkları neler? Kullanım ömrü olarak çok uzun bir süre kullanmayacağım yaklaşık 3 4 ay kadar kullanacağım fakat görüntü kalitesi olarak farkı çoook bariz bir fark yok ise o yönde kullanmak mantıklı mıdır?

İnanın o konuda bilgim yok. Ben yeni sistem alıp monitörde almıştım ama evdeki monitörüde kullanırım diye bu çeviricin fiyatıda uygundu öyle almıştım. Başka siteden de bakın çünkü bu çeviriciyi ben 14 liraya almıştım. Beğenmezseniz zaten iade edersiniz.

İnanın o konuda bilgim yok. Ben yeni sistem alıp monitörde almıştım ama evdeki monitörüde kullanırım diye bu çeviricin fiyatıda uygundu öyle almıştım. Başka siteden de bakın çünkü bu çeviriciyi ben 14 liraya almıştım. Beğenmezseniz zaten iade edersiniz.
Hangi siteden , kaç ay önce aldığınızı hatırlıyor musunuz? Çok uğraştırdım biliyorum da araştırmadan alınca pişman oluyorum. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı