HDMI to VGA sistem resetlenmesine sebep olur mu?

PcDelisi64

Decapat
Daha fazla  
Sistem.

RX590 Special Edition ekran kartı.
R5 2600X işlemci.
Gigabyte B450M S2H anakart.

Sorunum oyunlarda reset atıyor çok çok az da boştayken kitlenip reset atıyor. Sorun için garantiye gönderdim herhangi bir sorun yok denildi bilgisayarda. Özellikle bu sorun güç kaynağından ortaya çıkarmış güç kaynağı da sağlam. Dedim neden sizin servisinizde kapanma olmuyor bende oluyor, bana ilk sordukları şey dönüştürücü kullanıyor musun? Ben de evet dedim büyük ihtimalle ondan dolayı oluyordur bu yüzden kaliteli bir marka almamı söylediler ama ben buradaki dostlarıma da sormak istedim. Bundan dolayı olur mu ve hangi marka dönüştürücü almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem.

RX590 Special Edition ekran kartı.
R5 2600X işlemci.
Gigabyte B450M S2H anakart.

Sorunum oyunlarda reset atıyor çok çok az da boştayken kitlenip reset atıyor. Sorun için garantiye gönderdim herhangi bir sorun yok denildi bilgisayarda. Özellikle bu sorun güç kaynağından ortaya çıkarmış güç kaynağı da sağlam. Dedim neden sizin servisinizde kapanma olmuyor bende oluyor, bana ilk sordukları şey dönüştürücü kullanıyor musun? Ben de evet dedim büyük ihtimalle ondan dolayı oluyordur bu yüzden kaliteli bir marka almamı söylediler ama ben buradaki dostlarıma da sormak istedim. Bundan dolayı olur mu ve hangi marka dönüştürücü almalıyım?
Hocam ben dark markasına ait bir dönüştürücü kullanmaktayım ve aynı dönüştürücüyü kullanan başka bir arkadaşım daha var. Benim kullandığım kart rx 6600 xt ve kapanma gibi bir sorun yaşamadım açıkçası, tam modeli : dk-hd-ahdmixvga4
Bundan dolayı olur mu ve hangi marka dönüştürücü almalıyım?
Evet dönüştürücü kaynaklı olabilir bu arada, bunun sebebi ise dedikleri gibi dönüştürücü yeteri kadar kaliteli değilse fazla ısınıp görüntü vermeyi kesiyor olabilir. Size söylemiş olduğum dönüştürücü 60 TL ve benim arkadaşım 2 yıla yakın bir süre kullandı, bana söylediğine göre hiç bir problem yaşamamış. Bu yüzden onun önerisi ile ben de aynı dönüştürücüyü aldım ve sorunsuz çalışmakta.

Hocam ben Dark markasına ait bir dönüştürücü kullanmaktayım ve aynı dönüştürücüyü kullanan başka bir arkadaşım daha var. Benim kullandığım kart RX 6600 XT ve kapanma gibi bir sorun yaşamadım açıkçası, tam modeli: Dakika-HD-ahdmixvga4

Evet dönüştürücü kaynaklı olabilir bu arada, bunun sebebi ise dedikleri gibi dönüştürücü yeteri kadar kaliteli değilse fazla ısınıp görüntü vermeyi kesiyor olabilir. Size söylemiş olduğum dönüştürücü 60 TL ve benim arkadaşım 2 yıla yakın bir süre kullandı, bana söylediğine göre hiçbir problem yaşamamış. Bu yüzden onun önerisi ile ben de aynı dönüştürücüyü aldım ve sorunsuz çalışmakta.

Bendeki HDMI to VGA teknogreen markasının dediğiniz markanınkini deneyeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı