HDTV düşük FPS

• Konuyu başlatan Aorus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 553

Aorus

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, monitör ile 60FPS oynadığım oyunu monitörü sattığımdan dolayı HDMI kablosu alıp televizyona bağladım ama 10FPS bile alamadım. Sizce nedeni nedir? İnternette çoğu kişide olmuş. Bir sorum daha olacak aldığım ürünün üstünde HDTV, USB 2.0 yazıyor. Acaba televizyonda bulunan oyun modunda mı denemeliyim?

Alla alla, çok garip. Ne kadar alakalı olduğunu hiç bilmiyorum ama inç ile alakalı olabilir belki. Elinizde müsait bir monitör varsa onunla deneyebilir misiniz? Belki direkt olarak bilgisayarda bir sorun vardır.

Alla alla, çok garip. Ne kadar alakalı olduğunu hiç bilmiyorum ama inç ile alakalı olabilir belki. Elinizde müsait bir monitör varsa onunla deneyebilir misiniz? Belki direkt olarak bilgisayarda bir sorun vardır.

Monitör maalesef elimde yok, elimde iki sistem var birisi oyun odaklı diğeride belirttiğim sorunu olan bilgisayar. Bu bilgisayarda geçen hafta monitör varken 60FPS alıyordum şimdi TV'de ise 10FPS zor alıyorum. Televizyon 43 inç boyunda DxDiag'da başka bir şey yazmıyor Intel gibi.

Aklıma neden olabileceği ile ilgili iki şey var, birisi televizyonun inçi ile alakalı diğeri ise bilgisayarda oluşabilecek bir sorun.(Yanlış anlaşılmasın, ikisinden de emin değilim. Umarım konu ile alakalı başka birileri de tavsiye verebilir.)

Aklıma neden olabileceği ile ilgili iki şey var, birisi televizyonun inçi ile alakalı diğeri ise bilgisayarda oluşabilecek bir sorun.(Yanlış anlaşılmasın, ikisinden de emin değilim. Umarım konu ile alakalı başka birileri de tavsiye verebilir.)

Bu kullandığım bilgisayardan kötü bilgisayar bile daha fazla FPS veriyor çok saçma anlamadım gitti yarın televizyonu oyun moduna alıp deneyeceğim acaba düzelecek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı