Hearthstone için içerik önerisi

Daha fazla  
Hearthstone için Türkçe çok video yok. Oyuncusu da çok yok Türkiye'de fakat yine de video hazırlamak istiyorum. İçerik öneriniz var mı? Oyunda çekebileceğim rehber olsun farklı şeyler olsun.

Bence videodan önce "berkserkci" yi izle. Türkiye'nin en iyi oyuncularından birisi. Sende onu izledikten sonra kendi tecrübeni kontrol etmiş olursun.

Berkserkci yi izlemiştim bir ara Twitch'te gayet iyi oynuyordu o kadar fazla tecrübem yok maalesef küçük içerikler yapmak istiyorum çok detaylı benim de bilgim yok.

Belirli aralıklarla binlerce lira harcamayacaksan meta üzerine çalışmayı unut.

Para harcayarak oynamıyorum genelde diğer hesabımı sattığımdan dolayı yeni hesap açmıştım geçen hafta şu anda big deathrattle destesiyle oynuyorum ileride az para yatırıcam tekrardan genelde kartları yok edip yeni kart yapıyorum çok param olmadığından.

Para harcayarak oynamıyorum genelde diğer hesabımı sattığımdan dolayı yeni hesap açmıştım geçen hafta şu anda big deathrattle destesiyle oynuyorum ileride az para yatırıcam tekrardan genelde kartları yok edip yeni kart yapıyorum çok param olmadığından.
Çok olsa da bu batağın çıkışı yok. Oyun bütünüyle yeni trendi oluşturacak hamlelerle oyuncuları kartlara para döktürmek zorunda bırakmaya kurulu, yaptığın şekilde de zevk alınabilir ama ilerlemek imkansıza yakın.

5 yıla yakındır oynuyorum, toplamda 50 TL para ya yatırmışımdır ya yatırmamışımdır. 1 sene düzenli oynayıp da ben iyi deste yapamıyorum, rank olarak ilerleyemiyorum diyen varsa sorunu kendisinde arasın bence. Ama oyun bir süre sonra sıkıyor. Ben son aylarda sadece Battlegrounds oynuyorum.
Çok olsa da bu batağın çıkışı yok. Oyun bütünüyle yeni trendi oluşturacak hamlelerle oyuncuları kartlara para döktürmek zorunda bırakmaya kurulu, yaptığın şekilde de zevk alınabilir ama ilerlemek imkansıza yakın.

Ben oyunu zaten çok ilerlemek için oynamıyorum Warzone, Apex falan oynuyorum arada ama sürekli FPS oyunu falan oynayınca sıkılıyorum kart oyunu sakin geliyor yavaş olduğundan dolayı.

Geri
Yukarı