Hearts of Iron 4 barış hilesi nedir?

Kutty

Hectopat
Daha fazla  
Örnek veriyorum sovyetler bana savaş açtı ve barışmak istiyorum. Wp sov yazınca barış olmuyor.

Son güncellemeden sonra bahsettiğiniz komut işlevsiz hâle gelmiş. Şu alternatif yöntemi deneyin:
  1. Zaten savaşa dahil olan ülkelerden biri olarak oynamıyorsanız, birine geçmek için tag komutunu kullanın. (örneğin, İspanya'ya geçmek için tag SPA komutunu kullanın).
  2. Oyunu duraklatın ve konsola hem allowdiplo hem de yesman yazın. Allowdiplo, gerekçe göstermeden herhangi bir diplomatik işlem yapmanıza izin verir ve yesman, tüm AI'ların diplomatik teklifleri kabul etmesini sağlar.
  3. Ülkeye savaşta bir barış anlaşması teklif edin. Yesman komutundan dolayı anında kabul ederler.
    Komut efektlerini kapatmak için konsola allowdiplo ve yesman yazın. tag komutunu kullanarak başka bir ülkeye geçtiyseniz, geri dönün. Oyuna devam edin.

Hocam hangi ülkeyle oynuyorsunuz bilmiyorum ama oyunda 700 saatim var ve hep solo oynadım. Minor oynuyorsan o ülkenin ya ideolojisini seçeceksin yada ona yardım edeceksin savaşı öyle önleyebilirsin olmadı savaşı açtı senin duruma geldik whitepeace (wp) [<Ülke Tag'leri>] bunu deneyin whitepeace ger

Hocam hangi ülkeyle oynuyorsunuz bilmiyorum ama oyunda 700 saatim var ve hep solo oynadım. Minor oynuyorsan o ülkenin ya ideolojisini seçeceksin ya da ona yardım edeceksin savaşı öyle önleyebilirsin olmadı savaşı açtı senin duruma geldik whitepeace (wp) [<Ülke Tag'leri>] bunu deneyin whitepeace ger.

Bende oyuna yeni başladım yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum. White peace komutunu denedim çalışmıyor.

Son güncellemeden sonra bahsettiğiniz komut işlevsiz hâle gelmiş. Şu alternatif yöntemi deneyin:
  1. Zaten savaşa dahil olan ülkelerden biri olarak oynamıyorsanız, birine geçmek için tag komutunu kullanın. (örneğin, İspanya'ya geçmek için tag spa komutunu kullanın).
  2. Oyunu duraklatın ve konsola hem allowdiplo hem de yesman yazın. Allowdiplo, gerekçe göstermeden herhangi bir diplomatik işlem yapmanıza izin verir ve yesman, tüm AI'ların diplomatik teklifleri kabul etmesini sağlar.
  3. Ülkeye savaşta bir barış anlaşması teklif edin. Yesman komutundan dolayı anında kabul ederler.
    Komut efektlerini kapatmak için konsola allowdiplo ve yesman yazın. Tag komutunu kullanarak başka bir ülkeye geçtiyseniz, geri dönün. Oyuna devam edin.

Hocam şöyle ben Almanya oynuyorum ve ben baskasina savas actigimda bir başkası da bana savas acmasin ve iliskilerimiz kotu oldugu için savas acmasinlar istiyorum yani ben acmadigim surece kimse bana savas acmasin.

Hocam şöyle ben Almanya oynuyorum ve ben baskasina savas actigimda bir başkası da bana savas acmasin ve iliskilerimiz kotu oldugu için savas acmasinlar istiyorum yani ben acmadigim surece kimse bana savas acmasin.
Aynı yöntemle ateşkes teklif edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı