Çözüldü Hearts of Iron 4 "modların tanımlayıcı dosyaları eksik" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

faruk212

Decapat
Daha fazla  
Hearts of Iron 4 (HOI4) oynuyorum. Atölyeden Türkçe yama ve multiplayer'da senkronizasyonu kolaylaştırmak için 2 öge indirdim. Ancak başlatıcıda modların tanımlayıcı dosyaları eksik hatasını alıyorum. Benimle aynı oyunu oynayan arkadaşlarım da aynı öğeleri kullanıyor ve oyunları da güncel ama bir sıkıntı olmuyor. Bu bilgisayar>Belgeler>Paradox Interactive>Hearts of Iron 4 dosyasını sil dedi bir arkadaşım. Ben bunu yapıp oyuna ilk girdiğimde modlar eksiksiz çalışıyor ama oyunu kapatıp açtığımda ise aynı sorunu alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim? (Oyun orijinal, dosyaları doğruladım, modları silip yükledim)

Ekran görüntüsü 2021-06-26 164218.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
"1-)İlk önce abone olduğunuz tüm modlardaki aboneliklerinizi iptal edin.
2-) Documents\Paradox Interactive\ yolundaki Hearts of Iron IV klasörünü (yedekleyip) tamamen silin. Ayrıca Steam'de workshop\content\394360 dosyasının boş olduğundan emin olun.
3-) Oyunu veya launcher'ı çalıştırın ve hiçbir modun gözükmediğinden emin olun.
4-) Bir moda abone olup oyunu yeniden çalıştırın.
5-) Eğer mod hata vermeden orada gözükürse teker teker modları ekleyip launcher'da kontrol edin."Alıntıdır.
Bu adımlar belki yardımcı olur.

"1-)İlk önce abone olduğunuz tüm modlardaki aboneliklerinizi iptal edin.
2-) Documents\Paradox Interactive\ yolundaki Hearts of Iron IV klasörünü (yedekleyip) tamamen silin. Ayrıca Steam'de workshop\content\394360 dosyasının boş olduğundan emin olun.
3-) Oyunu veya launcher'ı çalıştırın ve hiçbir modun gözükmediğinden emin olun.
4-) Bir moda abone olup oyunu yeniden çalıştırın.
5-) Eğer mod hata vermeden orada gözükürse teker teker modları ekleyip launcher'da kontrol edin."Alıntıdır.
Bu adımlar belki yardımcı olur.
Hocam çok sağolun ama düzelmedi maalesef. Neyse her girişte sanırım belgelerden HOİ4 klasörünü sileceğiz

Yeni konular

Geri
Yukarı