Hearts of Iron 4 Tavsiyeler

Arkadaşlar daha demin Japonya oynuyordum her şey iyi güzelde adadan adaya adam gönderemiyorum. Oyunu iyi oynayabilmem için tavsiyelerinizi bekliyorum. Kolay bir ülke tavsiyesi olur, asker tavsiyesi olur fark etmez.

O oyun çok detaylı, saatlerimi verdim ve hileli sıkıyor, zor da çok zevkli, en az oynadığın saat 4-5 söyleyeyim. Afganistan'tan başlayabilirsin, genç yetenek diyebiliriz ama Türkiye daha iyidir tabii. Bulgaristan veya Yugoslavya ol.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adadan adaya adam göndermek için askerini seçip onu bir limana götürmelisin. Askerini tekrar seçip dost bir limana sağ tıklarsan otomatik gitmeye başlar. Ancak, düşman filosu ile karşılaşırsa ordun, geçmiş olsun. Japonya çok zordur. Almanya ile başlamayı dene. Biraz geliştikten sonra Türkiye'ye geç. Bu arada, güncellendi mi bilmiyorum ama 'No Division Limit', '2x faster national focus', '+2 Research Slots' ve son olarak oyun tecrübeni zenginleştirecek ama değiştirecek bir mod olan, 'The Road to 56' modlarını deneyin. Atölyede biraz takılın. Muhteşem şeyler göreceksin.

Adadan adaya adam göndermek için askerini seçip onu bir limana götürmelisin. Askerini tekrar seçip dost bir limana sağ tıklarsan otomatik gitmeye başlar. Ancak, düşman filosu ile karşılaşırsa ordun, geçmiş olsun. Japonya çok zordur. Almanya ile başlamayı dene. Biraz geliştikten sonra Türkiye'ye geç. Bu arada, güncellendi mi bilmiyorum ama 'No Division Limit', '2x faster national focus', '+2 Research Slots' ve son olarak oyun tecrübeni zenginleştirecek ama değiştirecek bir mod olan, 'The Road to 56' modlarını deneyin. Atölyede biraz takılın. Muhteşem şeyler göreceksin.
Komünist Japonya yapmıştım. Sonuç hüsran. Başka tavsiyelerin var mı?

Komünist Japonya yapmıştım. Sonuç hüsran. Başka tavsiyelerin var mı?
'Expansion DLC' denen şeyleri aldıysan, Deustches Kaiserreich kurabilirsin. Bayağı zevklidir. Ve zorludur. Bahsi geçen DLC'ler şunlar; Waking the Tiger, Man the Guns, Together for Victory, Death or Dishonor ve yeni çıkacak olan, La Résistance. Oyunu aşırı zenginleştiriyorlar. İndirimde al ve dene. Waking the Tiger favorimdir. Çin'e, Almanya'ya, Japonya'ya ve diğer bir çok devlete alternatif senaryolar sunuyor.

Geri
Yukarı