Hearts of Iron 4 ve Europa Universalis 4 DLC tavsiyesi

umutskywalker

Hectopat
Daha fazla  
Herkese tekrardan selamlar, ben dün indirim vasıtası ile Hearts of Iron 4 ve 1 hafta civarı önce de Europa Universalis 4'ü aldım, kenarda da crusader kings 2 duruyor. İnternette bu oyunlar için DLC'lerin olmazsa olmaz olduğu hakkında söylemler oldukça yoğunlukta olduğundan bilen kişilere sormak istiyorum. DLC alınır mı? Almalıysam en önemliler bu durumda hangileridir? Ya da oyunu bir 100 saate kadar getirdikten sonra mı DLC arayışına girmeliyim?

EU4 icin altta siraladigim DLC'ler olmazsa olmazdir.
-Rights of Man.
-Art of War.
-Common Sense.
Diger DLC'leri de sonra alabilirsin ama bu 3'u olmadan oyunun tadi cikmiyor.

Bunları hemen alınır mı bayağı bir süre saat geçirip aşina olduktan sonra mı almalıyım? Pek multi oyuncusu da değilimdir.

Eğer heart of iron 4'te hard bir MP oyuncusuysanız tüm DLC'ler alınması gerekiyor diye düşünüyorum.
Eğer sunucu sahibi tüm DCL'lere sahipse katılan kişilerin o DLC'lere sahip olması gerekmiyor.

Kesinlikle al dediğim sadece Battle for the Bosporus ve Death or Dishonor var. İkisi birbiriyle bağlantılı, Balkan ülkeleri ve Türkiye'ye odak ağacı ve yeni özellikler getiriyor. İkisinin de fiyatı çok ucuz. İlla şu DLC'yi alacaksın diye bir şey yok, tüm DLC'lere bak beğendiğini seç.

Geri
Yukarı