Çözüldü Hearts of Iron 4 "Your name is already taken" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

brk04

Hectopat
Daha fazla  
Hearts of Iron 4 aldık arkadaşımla ama multiplayer'da aynı servera giremiyoruz, onun girdiği servera ben benim girdiğim servera o giremiyor.

Çözüm
Biz oyunu dün aldık ama bundan önce de oynamıştım ben bayağı. Senin dediğini bir deneyeceğiz. Serverda çok kişi yok aslında, neden böyle oluyor anlamadım. (bir de onun olduğu servera girerken aldığım hata, your name is already taken.)

İsimlerinizi değiştirmeyi düşündünüz mü?
Screenshot_1.png

Yeşil ile işaretlenmiş yerin bire bir aynı olduğundan emin olun ve yine de göremiyorsanız Host'tan kırmızı ile işaretlenmiş yerdeki sarı ID'yi isteyin. Bu ID'ye host sağ tıklayarak kopyalayabilir.

Screenshot_2.png

Host olmayan kişiler kırmızı ile işaretlenmiş yere tıklayıp ID'yi yapıştırıp girebilir.

Eki Görüntüle 477433
Yeşil ile işaretlenmiş yerin bire bir aynı olduğundan emin olun ve yine de göremiyorsanız Host'tan kırmızı ile işaretlenmiş yerdeki sarı ID'yi isteyin bu ID'ye host sağ tıklayarak kopyalabilir.Eki Görüntüle 477434
Host olmayan kişiler kırmızı ile işaretlenmiş yere tıklayıp ID'yi yapıştırıp girebilir.

Mesela bir server buluyoruz, adı bilmem ne. Buna gir diyorum. Ben giriyorum, o giremiyor. Ben çıkınca da o girebiliyor o servera.

2700 saat oynadım ama böyle bir şey yaşamadım :D aynı interneti mi kullanıyorsunuz ya da server 31 32 kişi mi?

Biz oyunu dün aldık ama bundan önce de oynamıştım ben bayağı. Senin dediğini bir deneyeceğiz. Serverda çok kişi yok aslında, neden böyle oluyor anlamadım. (Bir de onun olduğu servera girerken aldığım hata, your name is already taken.)

Biz oyunu dün aldık ama bundan önce de oynamıştım ben bayağı. Senin dediğini bir deneyeceğiz. Serverda çok kişi yok aslında, neden böyle oluyor anlamadım. (bir de onun olduğu servera girerken aldığım hata, your name is already taken.)

Kullanıcı adınızı değiştirin multiplayera tıklayınca. İkinizin de adı Player olduğundan giremiyorsunuz aynı servera vs.

Geri
Yukarı