Hearts of Iron Almanya için Taktikler

masterhaşhaşi

Kilopat
Daha fazla  
Ben bu oyuna yeni başladım. Bana Almanya için taktik verir misiniz? Bir de bu oyunu nasıl oynayacağımı anlatır mısınız? Polonya'yı bile alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almanya'da taktik maktik yok bam bam! Production kısmından ürettiğin malzemeleri askerlerine vermiyor olabilirsin Template kısmını iyi kavra ve öğren. Oyunu öğrenmen yaklaşık bir 30 saatini alıcaktır hemen sıkılıp bırakma ve 3. Reich'ı ben başlangıç oyuncularına önermiyorum onun yerine Türkiye ve ya Polonya oynayabilirsin ikiside öğretici ülkeler İspanya'da aynı şekilde.

Batıyı ele geçirmeden Sovyetler'e ihanet etmeyin. Ayrıca batıyı Amerika savaşa girmeden ne kadar önce ele geçirirseniz o kadar kârdasınız.

Oyuna ilk başladığımda Almanya olarak oynadım. Of anam of! Herkese "Hurra!" diye dalarsanız, daldığınız ülkenin en az iki katı kadar düşmanınız olacak. Oyuna yeni başladığınız için tavsiye etmiyorum. @Tisy'un da dediği gibi, Polonya, Türkiye, İspanya falan filan takılın. Oyunu biraz öğrenin.

Almanya’yı tavsiye etmem. Ama Almanya’yla oynayacaksanız 2 yıl boyunca üretim, birlik eğitimi, sanayi, altyapı ve araştırma üzerine kasın. Yeterli seviyeye geldiğinizde Fransa’ya savaş ilan edin. Maginot’ta bekleyin. Saldırmayın, sadece savunun. Ardından hızlıca Belçika’ya girin. Daha hızlı olması için motorize ve zırhlı birliklerle girmeniz tavsiyemdir. Belçika’da ne kadar çok oyalanırsanız işiniz o kadar zorlaşır. Belçika’yı işgal ettiğiniz anda, Belçika’daki birliklerinizle hızlıca Paris’e ilerleyin. Paris düşünce iş kolay, Maginot’a yaklaşmadan Fransa’yı temizleyin. Maginot teslim olacaktır. Ardından da Polonya’ya girin. Bu sırada Fransa’daki birliklerinizin toparlanmasını bekleyin ve İngiliz Kanalı’nda güçlenin. Ardından iş kolay, Britanya’ya çıkın. İşi bitirin. İyi oyunlar dilerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı