Hearts of Iron IV alınır mı?

LXYEAN1

Hectopat
Makaleler
3
Steam'de Hearts of Iron IV 59 TL den 14,75'e düşmüş. Sizce alınır mı?

Oyunda Türkçe dil desteği yok. İngilizce biliyorum ama temel şeyleri biliyorum. Sıkıntı yaşamadan oynayabilir miyim acaba?

Türkçe Dil Desteğini Atölye ile halledersin. Sıkıntı yok. Zaten fazla İngilizce gerektirmiyor.
DLC satın alabiliyorsan DLC almanı tavsiye ederim.
Atölye Mod Önerisi istersen etiketleyebilirsin.

Alınır.

Türkçe Dil Desteğini Atölye ile halledersin. Sıkıntı yok. Zaten fazla İngilizce gerektirmiyor.
DLC satın alabiliyorsan DLC almanı tavsiye ederim.
Atölye Mod Önerisi istersen etiketleyebilirsin.

Alınır.
Mesela arkadaşlarımıla oynamak istiyorum diyelim bunun için dlc lazım mı yoksa oyunu aldığım gibi oynıyabilirmiyiz?

Katılıyorum. Almanı öneririm modlarla beraber çok daha güzel oluyor vanilyasından sıkılabilirsin ama modlar can kurtarır.

Steam'de Hearts of Iron IV 59 TL den 14,75'e düşmüş. Sizce alınır mı?

Oyunda Türkçe dil desteği yok. İngilizce biliyorum ama temel şeyleri biliyorum. Sıkıntı yaşamadan oynayabilir miyim acaba?
Sabrınız varsa alınır ama dlc'ler olmadan keyfi çıkmaz, singleplayer oynayacak iseniz dlcleri korsan yükleyebiliyorsunuz sanırım.

Oyunu aldığın gibi oynayabilirsin. DLC şart değil.
Hatta Online için ekstra ücretsiz eklentiler var Atölyede. Onları kullanırsan daha iyi olur.
Maxmarine diye bir Youtube-Twitch kanalı olan biri var belki bilirsiniz kendisi arkadaşlarıyla birlikte çeşitli modlar da oynuyor bunların modlarını atöylede bulup indirip tek başımıza oynayabilirmiyiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı