Çözüldü Hearts of Iron IV asker eğitilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
Hearts of Iron IV'de asker eğitemiyorum, kaynağım ve insan gücüm yeterli. Şimdi görevlendirilebilecek herhangi bir hat yok diyor. İnternetten baktım sonuç bulamadım. Burada ne demek istiyor?
1637841482910.png

Son düzenleme:
Çözüm
Yeşil barların sağ tarafındaki barların da tam olarak dolması gerek. Dolduktan sonra "İzmir" yazan yere askerleriniz otomatik olarak indirilecek.

Ayriyetten, çeyrek-yarım dolduğu vakit de "Birim Ekle" tuşunun sağındaki tuşa basarsanız, askerleriniz eğitilmeden direkt inecektir fakat güçsüz olacaklardır. Sonradan eğitmeniz gerekecek.
Yeşil barların sağ tarafındaki barların da tam olarak dolması gerek. Dolduktan sonra "İzmir" yazan yere askerleriniz otomatik olarak indirilecek.

Ayriyetten, çeyrek-yarım dolduğu vakit de "Birim Ekle" tuşunun sağındaki tuşa basarsanız, askerleriniz eğitilmeden direkt inecektir fakat güçsüz olacaklardır. Sonradan eğitmeniz gerekecek.

Çözüm

Ayrıyeten, çeyrek-yarım dolduğu vakit de "birim ekle" tuşunun sağındaki tuşa basarsanız, askerleriniz eğitilmeden direkt inecektir fakat güçsüz olacaklardır. Sonradan eğitmeniz gerekecek.

Bir saniye bakayım.
@emircanunlts önceden ben o tuşa basıyordum, neyse. Peki ne kadar süreyle düşüyor bu askerler?

Bir saniye bakayım.
@emircanunlts önceden ben o tuşa basıyordum, neyse. Peki ne kadar süreyle düşüyor bu askerler?
Eğer eksik ekipman, manpower yok ise sanırım birkaç ay içinde iniyorlar.

Sağdaki yeşil çubuğun üstüne getirince, ne zaman ineceği yazıyordu sanırım emin değilim.

Sağdaki tuşa basarsanız, askerleriniz eğitimsiz olur, indirdikten sonra ekstra olarak askerlerinize eğitim yaptırmanız gerekir. O tuşu sadece zor zamandayken kullanın.

Eğer eksik ekipman, manpower yok ise sanırım birkaç ay içinde iniyorlar.

Sağdaki yeşil çubuğun üstüne getirince, ne zaman ineceği yazıyordu sanırım emin değilim.

Sağdaki tuşa basarsanız, askerleriniz eğitimsiz olur, indirdikten sonra ekstra olarak askerlerinize eğitim yaptırmanız gerekir. O tuşu sadece zor zamandayken kullanın.

Tamamdır hocam, eğitime başladılar ve bar dolmaya başladı. Teşekkürler.

Geri
Yukarı