Hearts of Iron IV nasıl oynanır?

Eliniz böyle oyunlara yatkın değilse almayın. Beceremeye bilirsiniz.

Bende aynı sorunu yaşadım. Her ne kadar crack de olsa silmek zorunda kaldım 1 saat oturdum başım ağrıdı strateji ile aram yok.
Hocam ingilizcem iyi. Lakin böyle sağlamından rehber videosu önerir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Almanya başlayın daha kolay.

Hocam peki denildiği kadar zor mu? Tahmini kaç saatte öğrenilir.
Tamamen oyuna olan merakına bağlı merak edip bu ne işe yarıyormuş şu adamı alırsam ne işe yarar vs vs ... Araştırırsan oldukça hızlı bir şekilde öğrenirsin, ama kesin bir sat vermek zor yine de ortalama 30-40 saat civarında oyunu ana hatlarıyla birlikte anlarsın tamamen bitirmek imkansız gibi çünkü ben bile 1k saaatle yeni şeyler öğrenebilyorum.
Not:Oyun DLClerini de almanı şiddetle tavsiye ediyorum

Oynayamam diye bir şey yok. Kaybede kaybede iyi oynamaya başlarsın. Fakat oyunu tamamen öğrenmen için çok fazla oynaman lazım. Mesela ben kayıtlı olarak 500 saat oynamışım Steam'de. Bir o kadar da korsan oynamışımdır herhalde😀(Tabi benim kadar fazla değil. Tahmini 50 saatte öğrenirsin oyunu)
Yani demek istediğim oynaya oynaya öğreneceksin. Oyunu alıp oynamanı tavsiye ederim. Anlamadığın yerler olursa buraya konu açabilirsin.

Geri
Yukarı