Hearts of Iron IV nasıl oynanır?

Daha fazla  
Herkese selam, indirimde 20 TL'ye DLC'siz HOI 4 aldım fakat zor olduğunu biliyordum bu yüzden bir sürü video izledim sonra oyuna girdim. 1 saatin ardından hiçbir şey öğrenememişim nasıl HOI 4 öğrenip oynayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, indirimde 20 TL'ye DLC'siz HOI 4 aldım fakat zor olduğunu biliyordum bu yüzden bir sürü video izledim sonra oyuna girdim. 1 saatin ardından hiçbir şey öğrenememişim nasıl HOI 4 öğrenip oynayabilirim?
dostum oyunda yapılacak şey çok fazla olduğu için öğrenilecek şeyler de çok fazla. Yaklaşık 80 saat oynadım yeni yeni basic şeyleri öğrenmeye başladım. Youtube'da rehber videolarıyla birlikte hem izleyip hem oynayıp zamanla öğreniyorsun.

1 saatte öğrenemezsiniz zaten. Deneye yanıla etrafı karıştırarak ve rehberlerden yararlanarak öğrenebiliriniz ancak.

Türkçe yama indir(Steam atölye) öncelikli olarak ve hileli oyna oyuna alışana kadar oyun saatim 125 ben bile yeni yeni hilesiz oynamaya başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı