Hearts of Iron IV "oyun başlatılamadı" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Anıl 97

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Dün akşam oyunu satın aldım. Şimdi indirdim kurdum. Mod eklentisi de yok. Oyun başlatılamadı dosya bütünlüğünü doğrula diyor. Yaptım sorun hala aynı. Çözüm nedir?

hoi4.PNG

Dün akşam oyunu satın aldım. Şimdi indirdim kurdum. Mod eklentisi de yok. Oyun başlatılamadı dosya bütünlüğünü doğrula diyor. Yaptım sorun hala aynı. Çözüm nedir?

Eki Görüntüle 1429956

Steam'den aldıysan Steam'e gel kütüphaneden oyunu bul ondan sonra sağ taraflarda ayarlar işareti olacak oradan özelliklere gel yerel dosyalara tıklayıp dosya bütünlüğünü kontrol et. Ardından verdiği uygulamaları da internetten indir.

Artı -1 Eksi
  • Yerel Disk C'den Windows'a girin.
  • Ardından System32 adlı klasörü açın.
    msvcp140.dll , vcruntime140.dll Bu iki dll'i sağ yukarıdaki arama kısmından aratarak varsa silin.
  • Ardından Microsoft'un sitesinden Visual C++ 2013 , Visual C++ 2015 , DirectX'i indirin
Bunu bir deneyin olmazsa bilgilendirin beni.

Dosya bütünlüğünü doğruladıktan sonra eğer aynı hatayı alıyorsan aşağıdaki 2 programı indir ve kurulumunu yap. Sorun çözülecektir.

Dediği uygulamaları indirdiniz mi?
Hayır. Sadece dosya bütünlüğünü doğruladım.

Dosya bütünlüğünü doğruladıktan sonra eğer aynı hatayı alıyorsan aşağıdaki 2 programı indir ve kurulumunu yap. Sorun çözülecektir.
Sağolun hocam deniyorum.

Hocam indirdim. Sorun hala aynı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı