Hearts of Iron IV Türkiye manpower sorunu

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Türkiye olarak oynuyorum, yıl 1941 ismet inönü lider, Battle for bosphorus DLC'sine sahibim ancak ben faşist ya da komunist olmadan non-aligned olarak manpower sorunumu çözemez miyim? Halide Edib Adıvar'ı bile aldım ama o da yetmiyor.

Arkadaşlar Türkiye olarak oynuyorum, yıl 1941 ismet inönü lider, Battle for bosphorus DLC'sine sahibim ancak ben faşist ya da komunist olmadan non-aligned olarak manpower sorunumu çözemez miyim? Halide Edib Adıvar'ı bile aldım ama o da yetmiyor.
İsterseniz askere alma seçeneklerini değiştirebilirsiniz. Biraz bile olsa fayda sağlar.

Askere alınacak nüfusu arttırabilirsiniz. Türkiye nüfusta çok sorun yaşatıyor HOI4'te. Faşist veya komünist olmadan çözmek manpower sorununu çözmek zor maalesef.

Faşist veya komünist olsan bile manpower sorunu çok yaşanıyor.

Türkiye her açıdan çok zayıf bir ülke oyunda. Ben 1942-43'e kadar savaşa girmiyorum sadece sanayi ordu ve donanma üzerine çalışıyorum Türkiye oynuyorsam. Yoksa insan gücü dediğiniz gibi faşist veya komünistte olsanız sorun çıkarıyor.

Türkiye her açıdan çok zayıf bir ülke oyunda. Ben 1942-43'e kadar savaşa girmiyorum sadece sanayi ordu ve donanma üzerine çalışıyorum Türkiye oynuyorsam. Yoksa insan gücü dediğiniz gibi faşist veya komünistte olsanız sorun çıkarıyor.
Yani Türkiye'nin Focus Tree'si de sıkıntılı. Misak-ı Milli Focus'u en altta.

Faşist'e kaysan çok iyi olur dostum, ben 1938'de savaşta Bulgaristan'ı alıyorum dinleniyorum Almanya'yı bekliyorum o zamana kadar 750k oluyor manpower sizde nasıl bu kadar düşük faşist'te?

Arkadaşlar faşist oynamıyorum non-aligned oynuyorum, Halide Edip Adıvar'ı alabilmem için faşist olmam gerekmiyor İsmet İnönüyü lider yaptığımız yoldan gidince de alınıyor, sadece non-aligned oynarken manpower yolu varmı diye merak etmiştim :).

Yeni konular

Geri
Yukarı