Hearts of Iron IV ve Europa Universalis IV için DLC önerisi

nefti

Kilopat
Makaleler
4
Merhaba Sosyal. İndirimde yakalamışken Hearts of Iron IV ve Europa Universalis IV'ü aldım. Fakat yorumlarda DLC muhabbeti geçiyor. Bu iki oyun için hangi DLC'leri almalıyım? Bu arada iki oyunda da Türkiye'yi seçeceğim. Buna uygun DLC önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
HOI IV için Waking the Tiger DLC'sini ya da Balkan ülkelerine yeni National Focus veren Death or Dishonor'ı alabilirsiniz. EU IV'da neredeyse bütün DLC'ler işe yarıyor.

HOI IV için Waking the Tiger DLC'sini ya da Balkan ülkelerine yeni National Focus veren Death or Dishonor'ı alabilirsiniz. EU IV'da neredeyse bütün DLC'ler işe yarıyor.
HOI IV için aralarında önerdiğiniz en yararlı DLC sizce hangisidir? Bir de EU IV DLC'leri içinde önerdiğiniz en yararlı DLC hangisidir?

HOI IV için aralarında önerdiğiniz en yararlı DLC sizce hangisidir? Bir de EU IV DLC'leri içinde önerdiğiniz en yararlı DLC hangisidir?
HOI IV'de son çıkan DLC olan Waking the Tiger. EU IV ise Art of War alırdım sanırsam bi' tane alıcaksam önemli bir DLC.

HOI IV'de son çıkan DLC olan Waking the Tiger. EU IV ise Art of War alırdım sanırsam bi' tane alıcaksam önemli bir DLC.
Ben iki oyun için de bir DLC almak istiyorum. Çünkü iki oyunu da daha önce hiç oynamadım. Bu yüzden beğenirsem diğer DLC'leri de alacağım.

Paradox'un yaptığı oyunlarda DLC şart. Oyunları bilerek eksik yapıp satışa sunuyorlar. Sonra eksiklikleri DLC'lerle kapatıyorlar. Hepsini almak zorunda kalıyorsun.

Paradox'un yaptığı oyunlarda DLC şart. Oyunları bilerek eksik yapıp satışa sunuyorlar. Sonra eksiklikleri DLC'lerle kapatıyorlar. Hepsini almak zorunda kalıyorsun.
Evet, o yüzden bir DLC'nin diğerinden çok bir üstünlüğü yok birini alınca diğerinden mahrum kalıyorsun. HOI IV'de Waking the Tiger'ı almasını önermemin sebebi yeni gelen güncellemeylen generallere verilen traitleri tamamlaması ve eğer bir arkadaşın da olup sende olmazsa MP oyundan atıyor sizi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı