Çözüldü Heavy Rain Yükleme Ekranında Kalıyor

• Konuyu başlatan Hiroo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 8B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Hiroo

Hectopat
Steam'den Heavy Rain satın aldım. Oyun çalışmıyor. Oyunu açtığım an ilk baştaki origamili yükleme ekranında kalıyor. Oyunda Türkçe yama da kurulu değil. Oyunu aç kapa yaptım, dosyaları doğruladım ve silip tekrar yükledim. Hiçbir faydası olmadı.

Sistemim: 10 GB DDR3 RAM, i3-2120 ve GT 710 1 GB.

Çözüm
Steam'den oyunu kaldırınca normalde attığım fotoğraftaki dosyanın içindekileri siliyordu, kendisini silmiyordu ve içinde birkaç dosya kalıyordu ne zaman silsem. Kendim elle sildim bu dosyayı ve tekrar yükledim Steam'den oyunu, açıldı.

Screenshot_1.png
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\HEAVY RAIN\msvcp140.dll

Bu dosyayı masaüstüne taşıyıp oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı dener misiniz? Elle DLL atmış mıydınız hiç?

Bu dosyayı masaüstüne taşıyıp oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı dener misiniz? Elle DLL atmış mıydınız hiç?

Anonymous çevirinin Türkçe yamasını kurmuştum, oyun açılmıştı. Yine aynı sorun vardı. Oyunu sildim ve tekrar yükledim, hala aynı sorun vardı. Yama yüklemek DLL atmak sayılır mı bilmiyorum.

Dediğinizi yaptım ve oyun dosyalarını doğruladım. 1 dosya doğrulanamadı dedi, tekrar indirdi. Ardından oyunu başlattım, yine aynı problem.

Türkçe yamayı kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Hatta yeniden indirin mümkünse, oyuna güncelleme geldiyse sorun güncel olmayan yama dosyası olabilir. Yeniden indirirseniz güncel olduğunu doğrulamış olursunuz.

Hatta, Razer Cortex'i kaldırıp bir de öyle girmeyi deneyin oyuna. Oyun sanırım bazı DLL dosyalarına Razer Cortex'in konumundan ulaşmaya çalışıyor.

Türkçe yamayı kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Hatta yeniden indirin mümkünse, oyuna güncelleme geldiyse sorun güncel olmayan yama dosyası olabilir. Yeniden indirirseniz güncel olduğunu doğrulamış olursunuz.

Hatta, Razer Cortex'i kaldırıp bir de öyle girmeyi deneyin oyuna. Oyun sanırım bazı DLL dosyalarına Razer Cortex'in konumundan ulaşmaya çalışıyor.

Razer farem daha dün geldi ve Razer Cortex'i de o gün indirmiştim. Bu sorunsa 1 haftadir var ve attığım LogFile'lar yamasız oyunun LogFile'ları. Yama kurulu değil.

Raporda gördüğüm tek şey bu, dolayısıyla sizden yine de kaldırmanızı isteyeceğim. Zaten Razer Cortex farenin sürücüsü değil ki, onun için Synapse 3 var. Razer Cortex FPS artırdığını iddia eden bir uygulama. İşletim sisteminiz güncellenmemiş bu arada, hala 1909 sürümünde görünüyorsunuz.

Raporda gördüğüm tek şey bu, dolayısıyla sizden yine de kaldırmanızı isteyeceğim. Zaten Razer Cortex farenin sürücüsü değil ki, onun için Synapse 3 var. Razer Cortex FPS artırdığını iddia eden bir uygulama. İşletim sisteminiz güncellenmemiş bu arada, hala 1909 sürümünde görünüyorsunuz.

Dediklerinizi yaptım hala aynı sorun yeni LogFile:

Raporda bir sorun göremedim. Varsa da ekran kartıyla ilgili, ona da sürücü silip kurma yapmıştık. Aklıma başka bir şey gelmiyor maalesef.

Steam'den oyunu kaldırınca normalde attığım fotoğraftaki dosyanın içindekileri siliyordu, kendisini silmiyordu ve içinde birkaç dosya kalıyordu ne zaman silsem. Kendim elle sildim bu dosyayı ve tekrar yükledim Steam'den oyunu, açıldı.

Screenshot_1.png

Çözüm

Geri
Yukarı