Hedeflerim çok yüksek ve stres yapıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
O'nun peşinde
Baylar ben çıldıracağım inanılmaz ötesi hayallerim var hepsi bir arada olsun istiyorum ve asla taviz vermek istemiyorum zaten hayalimdeki liseye yaklaşamadım bile Galatasaray istedim LGS'de yüzdeliğim 2, 15-8 yanlışım vardı 7'si dikkatsizlikti. Örnek D şıkkındaki yazıyı A şıkkında gördüm sonra aynı şekilde D şıkkındaki görseli a şıkkında gördüm falan falan çok abartılı hedeflerim var ailemin beklentileri az değil ben kendimden onlardan bile daha fazla beklentiliyim. Deliler gibi beklentiliyim.

İmkansız gibi çoğu zaten ama inanıyorum yapacağım diyorum ama yapılacak gibi görünmüyor. Çok fazla meslek birden istiyorum hem de idollerim kadar iyi olmak en iyisi olmak: Oyunculuk ( Benedict Cumberbatch ) / dijital oyun yapımcısı ( Hideo Kojima ) / genetik mühendisliği / makine mühendisliği / fizik profesörü ( Tesla ) / kaleci ( Manuel Neuer ) / siyasetçi (Atatürk) / yazar / müzisyen (Joker/hayki) evet şaka değil cidden istiyorum hem de hepsini umutlu muyum. Evet ama bazen bile dalga geçiyorum en iyi okulunda okumak istiyorum.

Hedefimdeki üniversite Çalifornia üniversitesi genetik için. Depaul üniversitesi oyunculuk için yani aşırı büyük. Zirvede olmak için en yüksek dağı seç.
Tek eğitim değil başka konularda da en iyiyi isterim sevdiğim kişi dünyanın belki de en iyi oyuncusu bile olabilir ve aynı milletten bile değiliz aynı dilden değiliz.

Bana doğma büyüme bir Amerikalı gibi bir İngilizce lazım. Çok kiloluyum 94 kilo falanım kas desen çok az var ve çirkinim. Boyum var Allah'tan yoksa tipim 0. agresifim ve Hiper aktifim. Sabrım 0. kibar davranamıyorum kimseye. Yani bir kızın isteyeceği son insanım. Yaşım 14 daha yol var ama ben çıldırıyorum yine de evde sinir krizi geçiriyorum. Ve yol olsa bile şans faktörünün çok yüksek bir etkisi var.

Annem, babam öğretmen Türkiye'ye göre iyi ama Amerika için 1000 dolar falan ediyor aylık. Evde durduk yere ağlıyorum sinirden. Yardım edin yoksa çıldıracağım. Ek olarak kimse tam hedeflerimden haberdar değil ben bile bazen bilmiyorum. Hedef düşür demeyin bana asla yapmak isteyeceğim son şeylerden biri. Yöneticiler lütfen yazım hatalarını tek bir seferlik dikkate almayabilir mi sinir krizi geçiriyorum şu an yazdığımı okuyamıyorum bile. Motivasyon bozmak için gelenler gitsin şimdiden.

2 gün geçti ve hiçbir şey değişmemiş. Anladığım kadarıyla daha buradaki kuralları okumaktan acizsin. Bu şeyleri nasıl başarmayı düşünüyorsun?

Hala lise sınavında yaptığın yanlışları sayıklayıp duruyorsun. Daha kötüsü aslında tam olarak yanlış değildi, elim kaydı gibi laflar ile kendini avutuyorsun. Yanlış yanlıştır. Oldu bitti. Önündeki maçlara bak.

"Çalifornia Üniversitesi"ne girince haber ver de gelip elini sıkayım.

Burada söylenecek şeyleri takmayacağın çok belli. Bu yüzden zamanımı harcamayacağım. Özet hali sana yeter. Otur ve çalış.

Baylar ben çıldıracağım inanılmaz ötesi hayallerim var hepsi bir arada olsun istiyorum ve asla taviz vermek istemiyorum zaten hayalimdeki liseye yaklaşamadım bile Galatasaray istedim LGS'de yüzdeliğim 2, 15-8 yanlışım vardı 7'si dikkatsizlikti. Örnek D şıkkındaki yazıyı a şıkkında gördüm sonra aynı şekilde D şıkkındaki görseli a şıkkında gördüm falan falan çok abartılı hedeflerim var ailemin beklentileri az değil ben kendimden onlardan bile daha fazla beklentiliyim. Deliler gibi beklentiliyim.

İmkansız gibi çoğu zaten ama inanıyorum yapacağım diyorum ama yapılacak gibi görünmüyor. Çok fazla meslek birden istiyorum hem de idollerim kadar iyi olmak en iyisi olmak: Oyunculuk ( benedict cumberbatch ) / dijital oyun yapımcısı ( hideo kojima ) / genetik mühendisliği / makine mühendisliği / fizik profesörü ( Tesla ) / kaleci ( manuel neuer ) / siyasetçi (Atatürk) / yazar / müzisyen (Joker/hayki) evet şaka değil cidden istiyorum hem de hepsini umutlu muyum? Evet ama bazen bile dalga geçiyorum en iyi okulunda okumak istiyorum.

Hedefimdeki üniversite çalifornia üniversitesi genetik için. Depaul üniversitesi oyunculuk için yani aşırı büyük. Zirvede olmak için en yüksek dağı seç.
Tek eğitim değil başka konularda da en iyiyi isterim sevdiğim kişi dünyanın belki de en iyi oyuncusu bile olabilir ve aynı milletten bile değiliz aynı dilden değiliz.

Bana doğma büyüme bir Amerikalı gibi bir İngilizce lazım. Çok kiloluyum 94 kilo falanım kas desen çok az var ve çirkinim. Boyum var Allah'tan yoksa tipim 0. agresifim ve Hiper aktifim. Sabrım 0. kibar davranamıyorum kimseye. Yani bir kızın isteyeceği son insanım. Yaşım 14 daha yol var ama ben çıldırıyorum yine de evde sinir krizi geçiriyorum. Ve yol olsa bile şans faktörünün çok yüksek bir etkisi var.

Annem, babam öğretmen Türkiye'ye göre iyi ama Amerika için 1000 dolar falan ediyor aylık. Evde durduk yere ağlıyorum sinirden. Yardım edin yoksa çıldıracağım. Ek olarak kimse tam hedeflerimden haberdar değil ben bile bazen bilmiyorum. Hedef düşür demeyin bana asla yapmak isteyeceğim son şeylerden biri. Yöneticiler lütfen yazım hatalarını tek bir seferlik dikkate almayabilir mi sinir krizi geçiriyorum şu an yazdığımı okuyamıyorum bile. Motivasyon bozmak için gelenler gitsin şimdiden.

Hedeflerini daima yüksek tutman çok güzel ama bu tip şeyler düşünüyorsan yani beklentilerin çok yüksek ve işinde en iyi olmak istiyorsan zaten daha önceden çok iyi şeyler başarmış ve çevrendekilerin sana inanan insanlar olduğunu düşünüyorum her zaman en iyisini düşün ve pozitif ol.

Baylar ben çıldıracağım inanılmaz ötesi hayallerim var hepsi bir arada olsun istiyorum ve asla taviz vermek istemiyorum zaten hayalimdeki liseye yaklaşamadım bile Galatasaray istedim LGS'de yüzdeliğim 2, 15-8 yanlışım vardı 7'si dikkatsizlikti. Örnek D şıkkındaki yazıyı A şıkkında gördüm sonra aynı şekilde D şıkkındaki görseli a şıkkında gördüm falan falan çok abartılı hedeflerim var ailemin beklentileri az değil ben kendimden onlardan bile daha fazla beklentiliyim. Deliler gibi beklentiliyim.

İmkansız gibi çoğu zaten ama inanıyorum yapacağım diyorum ama yapılacak gibi görünmüyor. Çok fazla meslek birden istiyorum hem de idollerim kadar iyi olmak en iyisi olmak: Oyunculuk ( Benedict Cumberbatch ) / dijital oyun yapımcısı ( Hideo Kojima ) / genetik mühendisliği / makine mühendisliği / fizik profesörü ( Tesla ) / kaleci ( Manuel Neuer ) / siyasetçi (Atatürk) / yazar / müzisyen (Joker/hayki) evet şaka değil cidden istiyorum hem de hepsini umutlu muyum. Evet ama bazen bile dalga geçiyorum en iyi okulunda okumak istiyorum.

Hedefimdeki üniversite Çalifornia üniversitesi genetik için. Depaul üniversitesi oyunculuk için yani aşırı büyük. Zirvede olmak için en yüksek dağı seç.

Sen bunları yap ben Burj-Khalifa’nın tepesine çıkar kendimi aşağı bırakırım, bak ciddiyim bunların hepsini yap Steam’im imzamda var yaz oraya kanıtla kendimi bırakacağım aşağıya.

Bunların hepsini yapman mümkün değil. Yapsan bile hepsini profesyonel olarak yapamazsın, hoş olmaz. Doğru düzgün bir meslek seçerek işe başla. Alanında en başarılı olarak gördüğümüz insanlar genellikle tek alanda en başarılı oluyor dikkat edersen. Bu sebepten ötürü güzel bir meslek seç ilk olarak. Yaptığın hatalara bahane bulma ve önüne bak. Ha birde realist ol. Hayallerin çok sürrealist.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı