[Sonlandı] 5 kişiye 200 TL Steam cüzdan kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Icimden geldi ve 5 kisiye 200TL'lik cuzdan kodu vermek istiyorum. 1 Temmuz cuma aksami saat 6'da randompicker.com uzerinden buraya ismini birakacak 5 kisiye 200TL'lik Steam cuzdani hediye edecegim.

Katilacak herkesten tek beklentim, sizin de bir baskasina bir iyilik (ne sekilde olursa olsun, ister bir yasliyi karsidan karsiya gecirin, ister birisine icten gulumseyerek gunaydin deyin, ister bir kediye/kopege su verin, kisaca pozitif enerjinizi cevrenize yayin, ve yaydiklarinizdan da aynisini yapmalarini rica edin) yapmaniz.

Moderator'e not: Bu kadar katilan ismi tek tek yazip kopyalamak benim icin dert olacak. Ayrintili duzenleme > kim Cevapladi'dan isimleri gorebiliyorum ama, 1 Temmuz aksami bu isimleri tek bir seferde export edecek bir sistem var mi?

Hocam, o nasıl bir sistemdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Icimden geldi ve 5 kisiye 200TL'lik cuzdan kodu vermek istiyorum. 1 Temmuz cuma aksami saat 6'da randompicker.com uzerinden buraya ismini birakacak 5 kisiye 200TL'lik Steam cuzdani hediye edecegim.

Katilacak herkesten tek beklentim, sizin de bir baskasina bir iyilik (ne sekilde olursa olsun, ister bir yasliyi karsidan karsiya gecirin, ister birisine icten gulumseyerek gunaydin deyin, ister bir kediye/kopege su verin, kisaca pozitif enerjinizi cevrenize yayin, ve yaydiklarinizdan da aynisini yapmalarini rica edin) yapmaniz.

Moderator'e not: Bu kadar katilan ismi tek tek yazip kopyalamak benim icin dert olacak. Ayrintili duzenleme > kim cevapladi'dan isimleri gorebiliyorum ama, 1 Temmuz aksami bu isimleri tek bir seferde export edecek bir sistem var mi?
Katılıyorum.

@flayzeraynx saat 6 olmasın çalışanlar falan var(ben) akşam 10 gibi falan yapsan ya? :D "edit: sanırım açıklayacağın değil katılımın son saati sorry" :D

Katılıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı