Hediye gelen Corsair RAM'in garantisi var mıdır?

O parça sanayisinden direkt eline mi geldi? Biri satın almadı mı onu? Satın aldıysa fişi, belgesi satın alma belgesi olur, olur yok diye birşey olamaz. Bakkalda satılan birşey değil ki fiş dahi kesmesin.
Almadım, satıcı da terbiyesizlik yaptı, ileri geri konuştu. Saygısız insanlarla ne olursa olsun alışveriş yapılmaz.

Adama diyorum ki, fatura, kredi ekstresi, makbuz vs. gibi bir şey yok mu diyorum, yok diyor. Sadece garanti belgesi var diyor. Nereden aldın, kim hediye verdi, ondan faturayı alamıyor musun diyorum, yok diyor. Kutuda açılmamış sıfır diyor, açmış bakmış, çalışıyormuş; diyorum ki video çek madem ben de bakayım, yok çekmiyorum diyor, ileri geri konuşuyor. Sanki adamın malını almazsam öleceğim, ona muhtacım sanıyor. 400 lira para istiyor ama çalışıp çalışmadığından emin olmadan sana sattıktan sonra beni bağlamaz diyor. Sabah sabah çıldırtıyorlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı