Hediye: The Banner Saga

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
11
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
İncelemeleri vs. çok iyi olan bir oyun, tarzı hoşuma gitti diye seriyi aldım. Haliyle ''1. oyunun 4 kişilik sürümünü alayım da 1 tanesini hediye olarak veririm'' dedim.

Çekiliş şartları:

• Sosyalde en az 2 haftalık üye olmak.
  • "Katıldım" veya ''Katılıyorum'' yazmak.
28.12.2021 saat 21:00'da sonuçları açıklayacağım. 20:45'e kadar katılabilirsiniz, ondan sonra yazanları maalesef almayacağım.

1 asil 1 yedek kazanan seçeceğim. Kazanan kişi 1 saat içerisinde iletişime geçmezse yedek kazana vereceğim, eğer ki ona da 1 saat içerisinde iletişime geçmezse sonuçları tekrarlayacağım.

Herkese bol şans dilerim!

Son düzenleme:
İncelemeleri vs. çok iyi olan bir oyun, tarzı hoşuma gitti diye seriyi aldım. Haliyle ''1. oyunun 4 kişilik sürümünü alayım da 1 tanesini çekilişle veririm'' dedim.

Çekiliş şartları:

• "Katıldım" veya ''Katılıyorum'' yazmak.

1 asil 1 yedek kazanan seçeceğim. Kazanan kişi 1 saat içerisinde iletişime geçmezse yedek kazana vereceğim, eğer ki ona da 1 saat içerisinde iletişime geçmezse çekilişi tekrarlayacağım.

Katılıyorum.

Reuxx

Centipat
İncelemeleri vs. çok iyi olan bir oyun, tarzı hoşuma gitti diye seriyi aldım. Haliyle "1. oyunun 4 kişilik sürümünü alayım da 1 tanesini çekilişle veririm" dedim.

Çekiliş şartları:

• "Katıldım" veya "katılıyorum" yazmak.

1 asil 1 yedek kazanan seçeceğim. Kazanan kişi 1 saat içerisinde iletişime geçmezse yedek kazana vereceğim, eğer ki ona da 1 saat içerisinde iletişime geçmezse çekilişi tekrarlayacağım.

Katıldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı