Hell Let Loose & Squad solo oynanır mı?

Martian95

Kilopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki bu tür oyunlar takım ile oynanıyor. Sorum şu; oyun içinde tabii ki bir takım ile iletişimde olacağım fakat tek başıma oynamak sıkar mı? Yani ben genellikle her oyunu solo oynamayı çok seviyorum. 2018 gibi Squad tek oynanmıyor diye bırakmıştım iade etmiştim sizce solo oynanır mı? Diğer sorum ise oyuna girdiğimde mecbur muyum bir takım ile mikrofon ile iletişimde olmaya? Kimsenin oyun zevkini baltalamak istemiyorum. Boşa da para vermek istemiyorum kafamdaki soru işaretlerine yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

Oyun içinde herkes aynı kanaldan konuşabiliyor, zaten iletişim mecburi gibi bir şey. Solo oynanmıyor, sıkıcı oluyor yani. Bir de oyunda performans sorunu var haberiniz olsun. Oyunun görsellerinde grafikler çok güzel görünüyor, oyuna girince 2-3 kat daha kötü bir görüntü var bunu da ekleyeyim.

Oyun içinde herkes aynı kanaldan konuşabiliyor, zaten iletişim mecburi gibi bir şey. Solo oynanmıyor, sıkıcı oluyor yani. Bir de oyunda performans sorunu var haberiniz olsun. Oyunun görsellerinde grafikler çok güzel görünüyor, oyuna girince 2-3 kat daha kötü bir görüntü var bunu da ekleyeyim.

Hell let loose için bunu diyorsun sanırım. Squad optimizasyonu güzeldi en son bıraktığımda (2018)

Squad takım işi bildiğim kadarıyla ama diğer oyunu neredeyse herkes solo oynuyor zaten. Battlefield 1, 5 misali. Videolarını izle. Her oyun arkadaş olmadan oynanmaz diye bir şey yok. Steam da solo oyunların incelemelerine bile bunu yazanlar var. Artık can sıkmaya başladı.

Squad takım işi bildiğim kadarıyla ama diğer oyunu neredeyse herkes solo oynuyor zaten. Battlefield 1, 5 misali. Videolarını izle. Her oyun arkadaş olmadan oynanmaz diye bir şey yok. Steam da solo oyunların incelemelerine bile bunu yazanlar var. Artık can sıkmaya başladı.

Denemeyi düşünüyorum yukarıda arkadaş grafik sorunları var demiş. GTX 970 16 GB RAM SSD ve Ryzen 5 5600X ile ne kadar oynayabilirim bilmiyorum. Çünkü bu tür oyunların optimizasyon problemi oluyor genelde.

Geri
Yukarı