Hem iş hem de oyun amaçlı dizüstü önerisi

Bütçe
20.000
Bu çok iyi sistem ve asus! Direkt alasım geliyor şu w-a-s-d tuşlarına bir çözüm bulabilir miyim? 😅
Aradaki farkı görmek istemiyorsunuz sanırım ?

Beğendiniz Asus ve Acer'i karsılastıralım.

Asus 4. Nesil Ryzen işlemci ve RTX 3050

Acer 5. Nesil Ryzen İşlemci ve RTX 3060

Asus Bu donanımla sadece 17.3 İnç diye 20.000 TL

Acer ise bu donanımla 15 inç diye 18.600 TL

Daha düşük donanım ve 1400 TL fiyat farkı tercih sizin hocam.

Sadece sormak istiyorum bu karsılastırma ile Asus'un Acer den üstünlüğü nedir ?

İşte bu kadar bilgim dizüstüler konusunda yok. Ağırlıklı olarak iş yapacağım ama öyle oyun oynayacağım zamanda oynayabileyim dediğim bir sistem aradığım için ısınması çok önemli değil. Acer... Çok büyük ön yargılarım mı var ne...

Evet ciddiyim zaten takıntılı biriyim o W-a-s-D tuşları... Ne kadar bakmadan da yazıyor olsam, o ne ya öyle - şeffaf W-a-s-D mi olur?

Oyun tuşları olduğu için genellikle oyunlarda W-a-s-D tuşları olur Gaming laptop olduğu için yapmışlar.

Aradaki farkı görmek istemiyorsunuz sanırım ?

Beğendiniz Asus ve Acer'i karsılastıralım.

Asus 4. Nesil Ryzen işlemci ve RTX 3050

Acer 5. Nesil Ryzen İşlemci ve RTX 3060

Asus Bu donanımla sadece 17.3 İnç diye 20.000 TL

Acer ise bu donanımla 15 inç diye 18.600 TL

Daha düşük donanım ve 1400 TL fiyat farkı tercih sizin hocam.

Sadece sormak istiyorum bu karsılastırma ile Asus'un Acer den üstünlüğü nedir ?
Dediğim gibi bir bilgim yok dizüstü bilgisayarlar hakkında ama Asus'un malzeme kalitesinin çok daha üst seviyede olduğunu düşünüyorum. Onun dışında sistem olarak Acer çok daha iyi gözüküyor. Ve neden bilmiyorum Acer beni üzebilecekken Asus'un üzeceğini düşünmüyorum. Ha sistem olarak dediğim gibi keşke Acer'in sistemi Asus'da olsa...

F/P olarak Acer çok ön planda duruyor ama performans ve uzun vadede Asus olsa gerek?

Dediğim gibi bir bilgim yok dizüstü bilgisayarlar hakkında ama Asus'un malzeme kalitesinin çok daha üst seviyede olduğunu düşünüyorum. Onun dışında sistem olarak Acer çok daha iyi gözüküyor. Ve neden bilmiyorum Acer beni üzebilecekken Asus'un üzeceğini düşünmüyorum. Ha sistem olarak dediğim gibi keşke Acer'in sistemi Asus'da olsa...
Emin olun yanılıyorsunuz. Söz konusu olan Asus'u kullanma ve inceleme fırsatım oldu tamamıyla ROG temalı bir reklam. Acer ile kıyaslandıgı zaman yada farklı notebooklar ile Waowww! dedirten bir kalitesi soğutması maalesef ki yok.

Gönlünüz hangisine razıyla o cihazı alıp kullanın. Fakat şunu da belirtiyim ki hem iş hem oyun odaklı notebook arıyorsanız bu durumda ilk tercihiniz AMD işlemcili bir notebook olmalı.

Sağlıcakla...

Yeni konular

Geri
Yukarı