Hem oyun hem dışarı için 300-350 TL kulaklık önerisi

Bütçe
350

Dayex

Hectopat
Arkadaşlar, bu yazın veya biraz daha sonrasında bir zamanda sistem toplamayı düşünüyorum. Malum oyun oynayan ve çokça dışarıda veya evde müzik dinleyen birisiyim. Oyun olarak daha çok arkadaşlarla Online rekabetçi oyunlar, onun dışında tek başıma Online veya Single Player oyunlar oynuyorum. Bluetooth olması olsun şarjının 60 saat gitmesi olsun istediğin zaman kabloyla kullanma seçeneği şansı olsun. Anker Soundcore Life Q10 benim çok hoşuma gitti fakat bu kulaklıkla oyun oynanabilir mi bilmiyorum. En azından CS:GO'da falan olsun adamın nereden geldiğini duyabileyim istiyorum. Aşırı üstün bir oyun ses performansına çok ihtiyacım yok diye düşünüyorum. Bütçemde en fazla 300-350 TL. Sizce bu kulaklık dediğim şeyleri yapar mı? Alınır mı? Başka öneriniz varsa açığım.

Kankam bu kulaklığı öneriyorum senin için.
O modellerde sorun varmış sanırım, öyle duydum.

Dostum bende benzer bir arayış içindeyim, dışarıda kablosuz olarak kullanıp evde PC de kullanacağım, evde şarj ile uğraşmak istemiyorum bilgisayarıma istediğim zaman 3.5mm Jack ile bağlayıp kullanabilmek istiyorum aynı zamanda bende 400₺den fazla vermeyi düşünmüyorum, güzel bir kulaklık bulabilirsem seni haberdar ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı