Hem oyun hem müzik için kulaklık önerisi

Mert007

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben hem CS:GO hem de LOL oynayan birisiyim. LOL oynarken hep müzik dinliyorum. Şu an ki kulaklığım Arctis 5, CS:GO'da ses kasma olayı güzel ama müzik performansı gerçekten hiç hoşuma gitmiyor. Bana müzikte sesi güzel verecek yani memnun edecek düzeyde ve ses kasmam gereken oyunlarda da güzel olan bir kulaklık tavsiyesi istiyorum. Aklımda HS60, Logitech G433, Cloud II ve Cloud Alpha var paramı bir şekilde denkleştirip alacağım. Anakartım Gigabyte A320M-S2H stereo kulaklıklarda ses performansı nasıl olur bilmiyorum, buna göre tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir hafta önce satın aldım Cloud II harika sadece ilk oyunlar da alışman zor oluyor. Müzik, film, diziler de 7.1 açıyorsun çok güzel oluyor.

Müziklerde boğuk ses veya baslarda bozulma gibi şeylerle karşılaşıyor musun? Yoksa temiz ses ve tatmin edici basslar var mı?
Bass ve sesleri harika sadece sesi çok fazla açtığın da hafif cızırtı çıkartıyor %60 %65 arası kullanıyorum yetiyor herşey için.

Herkese merhaba, ben hem CS:GO hem de LOL oynayan birisiyim. LOL oynarken hep müzik dinliyorum. Şu an ki kulaklığım Arctis 5, CS:GO'da ses kasma olayı güzel ama müzik performansı gerçekten hiç hoşuma gitmiyor. Bana müzikte sesi güzel verecek yani memnun edecek düzeyde ve ses kasmam gereken oyunlarda da güzel olan bir kulaklık tavsiyesi istiyorum. Aklımda HS60, Logitech G433, Cloud II ve Cloud Alpha var paramı bir şekilde denkleştirip alacağım. Anakartım Gigabyte A320M-S2H stereo kulaklıklarda ses performansı nasıl olur bilmiyorum, buna göre tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Oyuncu kulaklığı adı altındaki modellere takılı kalmamanızı öneririm. Sennheiser, kz gibi markaların çok iyi modelleri var. Çok iyi müzik ve oyun performansı veren kulaklıkları mevcut.

Oyuncu kulaklığı adı altındaki modellere takılı kalmamanızı öneririm. Sennheiser, KZ gibi markaların çok iyi modelleri var. Çok iyi müzik ve oyun performansı veren kulaklıkları mevcut.

Ben müzik prodüksüyonu ile uğraşıyorum (amatör olarak) hem de oyun oynuyorum. Hem referans kulaklığı hem de oyunda kullanabileceğim ne önerirsin?

Yeni konular

Geri
Yukarı