Hep Dışlanmak

O zaman onlarla da fazla takılma. Onları ayrı görürsen bir hal hatır sorabilirsin. :) Benim arkadaşım da öyle yaptığı için dedim. Herkes herkesle dost olmaya çalışıyor. Gereksizlik dolu işler. Öğretmenler de sanki öğrenci yetiştirmiyor hayvan yetiştiriyor. Her sınıfın sırasında ses oluşu, kimsenin öne geçmek istememesi ve benim kalmam, her sıraya ayrı ayrı azar. Artık bıktım böyle eğitim olmaz olsun.
@145773 , o oyunu ben de oynuyordum be. :)

Wild ones, Pet society güzeldi :D

Yok şuanda bilgisayardan girdim hesaba. Ancak doğrulama için telefonun gerekiyor.
Bu arada ben bir tane yabanci diziye basladim cok sık olmasa da ızlemeye çalışıyorum haftasonları.

House of Cards oneririm. Ben boyle bir yabanci dizi kavrami diye bir sey oldugunu bile bilmiyordum eksi'de gordum bir ara. Politik dizileri de severim :D

Kesinlikle zaman kaybi degil. En basitinden (o kadar bilgi icinden) mesela Andrew Jackson ve Kizilderililerin neden onu sevmedigini ogrendim. Kultur edidmek bence onemli ve bana bos zamanlarimda ne yapayim dedigimde bir Stanford ogrencisi Ëxtracurricular Activity"lerden biri olarak aynen sunu dedi:

"Read books like Universe in a Nutshell and watch series that meanful for you."

Tabi ben Amerikan siyasetini her ne kadar diziden tam ogrenemeyecek olsam da bu diziye basladim iste az uz izliyorum ara sira isler bitince :D

O zaman onlarla da fazla takılma. Onları ayrı görürsen bir hal hatır sorabilirsin. :) Benim arkadaşım da öyle yaptığı için dedim. Herkes herkesle dost olmaya çalışıyor. Gereksizlik dolu işler. Öğretmenler de sanki öğrenci yetiştirmiyor hayvan yetiştiriyor. Her sınıfın sırasında ses oluşu, kimsenin öne geçmek istememesi ve benim kalmam, her sıraya ayrı ayrı azar. Artık bıktım böyle eğitim olmaz olsun.
@145773 , o oyunu ben de oynuyordum be. :)
Benim 99999999 nakit vardi hatta bir site acilmisti arkadasim demisti ver senin hesabi yesil para doldurayim diye. Ben de bir heyecanla vermistim sonra bir girdim full nakit :D

Mobil iletisim falan yok zaten. Whatsapp kullanmaya bu yil basladim genel olarak :D

Bu arada bahsettigim bir iki kisi de zaten cogunlukla digerleriyle takiliyor. Herkes cennette saniyor kendini. Istiklal Marsi'nda bagirinca ulkeyi kurtardiklarini saniyorlar halbuki ulkeye bir seyler katmak icin yapmamiz gereken calismaktir, basarmaktir; asla ve asla kufurlu bir uslup, dislayici bir tavir ve sacma sapan cocukca hareket ve davranislar degildir, olamaz.

Hayreti mucip...

Facebook en son Social Empires oynuyordum ben oyunu da kaldirmislar zaten :D

Telegram icin illa bir cihaz gerekiyor mu mobil olarak?

Telegram için telefon numarası gerekiyor. O da hesap doğrulaması için.

Sen onlar ile etkileşime geçersen, onlar da senin ile dostluk kurabilirler. Bir dene bak işe yarıyor ;)

Telegram için telefon numarası gerekiyor. O da hesap doğrulaması için.

Sen onlar ile etkileşime geçersen, onlar da senin ile dostluk kurabilirler. Bir dene bak işe yarıyor ;)
Hocam full etkilesimdeyim zaten. FItrat diye bir sey var. SImdi daha cok yazmak isterdim ama daha cok kalbim kirilsin istemiyorum. CUnku biliyorum, simdi birisi atlayacak diyecek kendini ustun goruyorsun falan sonra iki saat onla konusacagim. Hic gerek yok :/

Hocam full etkilesimdeyim zaten. FItrat diye bir sey var. SImdi daha cok yazmak isterdim ama daha cok kalbim kirilsin istemiyorum. CUnku biliyorum, simdi birisi atlayacak diyecek kendini ustun goruyorsun falan sonra iki saat onla konusacagim. Hic gerek yok :/

Ne diyeyim, kendi halinden memnunsan hocam, kendi kendine takılabilirsin. İllaki arkadaş olacak diye bir zorunluluk yok.

Fen lisesinde olan (yanlışım varsa düzeltin) genelde zengin özel okuldan full puan almış tipler gibi geliyor 1 kere görme şansım oldu. Meslek fen sosyal anadolu hepsinde vardır bu tipler. Taviz verme 8. sınıf arkadaşlarım dışında arkadaşım yok benim hala onlarla görüşüyorum. Bu tipler seni hiç takma. Derslerine çalış bana ortaokullu arkadaşlar daha samimi ve bey fendi gibi geliyor. Kolay gelsin. (y)

Sana hak ettiğin saygıyı sunmayan topluluğu görmezden gelemezsin, kardeşim.

Gerekirse o grubu terk edersin. Müfredat zorunluluğu miktarınca görüşürsün sadece, olur biter.

Pahalı bir ürün gibi davran. Zira öylesin. Buraya mini CW'ni yazdın, yeteneklerin var.

Akranlarına karşı hava yastığı gibi davranmamalısın. Bir duruşun olsun.

Kendi değerlerine bağlı kal. Bunlara uymayan bir şeyle karşılaşırsan direkt ortadan kaldır, ardına bile bakma.

Bu değerlere uygun bir şeyle karşılaşırsan etkileşimi sürdür. Tavizkar olma hiçbir konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana hak ettiğin saygıyı sunmayan topluluğu görmezden gelemezsin, kardeşim.

Gerekirse o grubu terk edersin. Müfredat zorunluluğu miktarınca görüşürsün sadece, olur biter.

Pahalı bir ürün gibi davran. Zira öylesin. Buraya mini CW'ni yazdın, yeteneklerin var.

Akranlarına karşı hava yastığı gibi davranmamalısın. Bir duruşun olsun.

Kendi değerlerine bağlı kal. Bunlara uymayan bir şeyle karşılaşırsan direkt ortadan kaldır, ardına bile bakma.

Bu değerlere uygun bir şeyle karşılaşırsan etkileşimi sürdür. Tavizkar olma hiçbir konuda.
Hocam cidden benim en buyuk hatam dediginiz gibi hava yastigi olayi. HEp hakaret yememe ragmen ben ozur diledim. Sagolun sizlere hep mutesekkir olacagim.

Fen lisesinde olan (yanlışım varsa düzeltin) genelde zengin özel okuldan full puan almış tipler gibi geliyor 1 kere görme şansım oldu. Meslek fen sosyal anadolu hepsinde vardır bu tipler. Taviz verme 8. sınıf arkadaşlarım dışında arkadaşım yok benim hala onlarla görüşüyorum. Bu tipler seni hiç takma. Derslerine çalış bana ortaokullu arkadaşlar daha samimi ve bey fendi gibi geliyor. Kolay gelsin. (y)
Sagolun :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı