Hep yalan olarak bulduğum berberin saça cart diye makineyle girme olayı

Daha fazla  
Aga bugün berbere gittim. Adama dedim ki üstleri çok ama çok ama çok az al. Normalde hani şey muhabbeti vardır ya işte üste dokunma dedim, cart diye girdi makineyle diye. İşte berber makasla bir girdi saça ağzıma gelen saç kaşıma zor geliyor. Adama bir anlık sinirle dedim abi ne yaptın? Niye bu kadar kestin? Ben demedim böyle kes diye. Adam dedi ki sonradan yok çok kısa olmuş, uzun olmuş diye bir daha gelme düzeltmem dedi, o saçı ayarlı kestim dedi eve geldim bir model yaptım adam her şeyi hatalı yapmış. Bir baktım bir taraf gözüme geliyor bir taraf kaşıma gelmiyor. Bir taraf uzun, bir taraf kısa mecbur 3'e vuracağım artık yapacak bir şey kalmadı.

Geçmiş olsun hocam ya bir dahakine paraya kıyıp iyi bir yere gidin ya da tanınır bir yere ben sürekli aynı yere gidiyorum eskiden abim falan da hep gittiğim yerde kestiriyordu o yüzden hiç sorun olmuyor.

Geçmiş olsun hocam, bir dahakine farklı berbere gidince yeni berber deniyorum, seversem Kali'cıyım tarzı şeyler söyleyin. İşe yaşıyormuş sanırım.

Berber tanıdık, eski mahalleden. Hep oraya gittiğimiz için babam oraya götürüyor.

Aslında verdiğiniz parayla alakası yok isterseniz 1000 TL verin adam işinin üstadı değilse yapamaz. Bu yüzden daha bilindik yerlere gitmeniz iyi olur. Geçmiş olsun.

Bilindik yer zaten, bizim eski mahalleden.

Başka berberlere gidin tabii ki. 15 - 20 TL ye mahalle berberinden tıraş olacağınıza paraya biraz kıyın, adam akıllı bir berbere gidin. Adam darılır mı diye de düşünmeyin. Siz şaçınıza adam akıllı bir şekil vermek istiyorsunuz. O darılırsa, bu darılırsa, hayatımızı millete göre şekillendirirsek yaşayan biz olmayız ki. Babanız da kızmazsa berberinizi değiştirin.

Aga bugün berbere gittim. Adama dedim ki üstleri çok ama çok ama çok az al. Normalde hani şey muhabbeti vardır ya işte üste dokunma dedim, cart diye girdi makineyle diye. İşte berber makasla bir girdi saça ağzıma gelen saç kaşıma zor geliyor. Adama bir anlık sinirle dedim abi ne yaptın? Niye bu kadar kestin? Ben demedim böyle kes diye. Adam dedi ki sonradan yok çok kısa olmuş, uzun olmuş diye bir daha gelme düzeltmem dedi, o saçı ayarlı kestim dedi eve geldim bir model yaptım adam her şeyi hatalı yapmış. Bir baktım bir taraf gözüme geliyor bir taraf kaşıma gelmiyor. Bir taraf uzun, bir taraf kısa mecbur 3'e vuracağım artık yapacak bir şey kalmadı.

Erkek kuaförlerinin ortak olayı bu. Adama 10 dakika saçı nasıl keseceğini anlattım. Adam öbür kestikleri ile aynı kesti. Benim kullaklarım biraz büyük saçım uzun olunca saçım örtüyor onu. Okulda mağra adamı gibi gezdim saçım uzayana kadar.

Başka berberlere gidin tabii ki. 15 - 20 TL ye mahalle berberinden tıraş olacağınıza paraya biraz kıyın, adam akıllı bir berbere gidin. Adam darılır mı diye de düşünmeyin. Siz şaçınıza adam akıllı bir şekil vermek istiyorsunuz. O darılırsa, bu darılırsa, hayatımızı millete göre şekillendirirsek yaşayan biz olmayız ki. Babanız da kızmazsa berberinizi değiştirin.
ya bi ara bi tanesine gittik 50 tl verdim aynı şeyin lacivertini yaptı adam bizim arkadaşın saçı uzun kadın kuaförüne gidiyor mis gibi babama desem şimdi başka bişi der

Yeni konular

Geri
Yukarı