Hepsiburada 3 Gün 3 Gece İndirimleri Ne Zaman?

Yunus Tosun

Hectopat
Hepsiburadanin Instagram sayfasinda bu aksam 3 gün 3 gece indirimleri adi altinda indirimler baslayacağini gördüm. Bu indirimlerde hangi ürünler indirime giriyor biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitede başladığı yazıyor.

405554

Hangi ürünler indirimde dersen buraya tıkla.

Yalan olan indirimdir. Örneğin Arçelik Telve'nin ilk modeli; güya 1399 TL imişte 974 TL'ye inmişmiş...

O fiyata Telve'nin yeni modeli alınıyor. 974 TL dedikleri fiyat ise hala piyasanın üstünde

bkz : Arçelik K 3190 P Telve Gümüþ Ýkili Kahve Makinesi Fiyatlarý, Özellikleri ve Yorumlarý | En Ucuzu Akakçe

Telve 1399'dan inmiş ama yepisyeni modeli 1395 TL - ki o da şişirilmiş, geçen günlerde baktığımda 1100 civarlarındaydı. Üzerine yeni fiyat koyup yeniden indirmişler... Hep aynı numara...

Arçeliğin kendi sitesinde 1199 TL

fiyatları karşılaştırmadan hiç bir şey almayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyariniz için teşekkürler.Zaten yaptiklari seyin farkindayim.Normal fiyatinin ustundeki bir urunun fiyatinin normale donmesini bekliyorum .Sozde de olsa laptoplara indirim gelir mi?
Şu an baktım fiyatlar ayni.Istedigim ürün indirim kapsaminda bile degil.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı