Hepsiburada alışveriş yapılır mı?

Kadiraya

Hectopat
Arkadaşlar HepsiBurada"dan alışveriş yapılır mı ? Mouse alacagım da kapıda ödeme falan var mı? Güvenli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok uzun geçmişi olan fakat satıcıya dikkat etmen gereken bir satış sitesi.
Aklında bulunsun satış bittikten sonra hepsiburada garanti vermiyorsa iletişimin direk satıcıyla oluyor ve hepsiburada aracı olmuyor.

Çok uzun geçmişi olan fakat satıcıya dikkat etmen gereken bir satış sitesi.
Aklında bulunsun satış bittikten sonra hepsiburada garanti vermiyorsa iletişimin direk satıcıyla oluyor ve hepsiburada aracı olmuyor.
Arkadaşlar zaten nereden alırsanız alın sizin muhatabınız ilgili markanın kendisidir-servisidir. Hepsiburada'nın kendi özel servisleri yok her marka için ayrı ayrı. Her ürünün iadesi de garantisi de ilgili markanın gerekli adreslerine yönlendirilir zaten. Arada bir fark yok, garantiye gönderirken ha Hepsiburada'ya ücretsiz yollamışsın ha firmanın servisine ücretsiz yollamışsın. İadesinde satıcı fark etmeksizin koşulsuz şartsız paranızı zaten veriyor Hepsiburada.

Memnun kalmadığınız durumlarda hangi satıcı olursa olsun koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz ve Hepsiburada.com bu hakkın sonuna kadar arkasındadır. Daha 1 kere iade konusunda en ufak problem yaşatmamıştır bana. Hepsiburada.com gibi sayfaların kıymetini bilin, güvenle - korkmadan alışveriş yapın diyorum kısacası.

Gönderiminde, orjinalliğinde bir sorun yok, güvenle alabilirsiniz. Ancak sipariş vermeden önce hediye, kampanya vs. Gibi bilgilerin yazılı olduğu ekranın görüntüsünü kayıt edin. Aralık-2017 de hepsiburada saticisindan verdiğim 4 tane dandik kuş yeminin bir tanesini gonderdiler. Eksik olan 3 tanesi için sirasiyla

- en kısa zamanda göndereceğiz.
- aynı kampanyayı çıkmalarına rağmen stoklarda yok diyerek ertelediler.
- size eksik ürün gönderilmemiş.
-kargo bölümüne aktardık, bilgi vereceğiz vs. Şeklinde defalarca görüşmemiz oldu. Adamlara resimli anlatım yaptım, yine eksik gönderim yok dediler. Uzatmayayim sosyal medyadan takip edebilirsiniz diye cemkirince, ertesi gün sabah biri aradı özür diledi. Akşamına eksik ürün kargoya verildi.

Geçen hafta da saf gibi esim laptop aldı, yine hepsiburada satıcısından, hediyeli ürün falan yazıyordu, laptop geldi hediye yok, dandik birşey olacağını düşündüğümden hediye nedir diye sordum, hediye falan yok dediler. Yahu dedim yorumlarda bile alıcıların bir kısmı gondermedi diye yazmış. Ekraan goruntusu falan almadigim, hepsiburada saticisida urunu artik satmadigi icin birsey ispatlayamadim.Neyse önemli degil ama 8 senedir süregelen alışveriş olayım hepsi burada ile sona erdi bidaha tövbe.

Sanirim çağrı merkezlerini outsource etmişler son 8 senedir alışveriş yaptığım firmanin son 6 aydır müşteri hizmetleri yerlerde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı