Hepsiburada Aras Kargo geldiğinde evde olunmazsa ne olur?

Tamamdır sorun yok o zaman bir de Hepsiburada bir türlü kargomu yollayamadı dün yollayacaktı biraz gecikiyoruz, özür dileriz 😔 diyorlar yoğunluktan mıdır acaba.
Bir de alacağım ürün çok fazla alınıyor bir bakıyorum her gün 15-20 tane değerlendirme yapıyorlar ürüne o yüzden yoğunluk olabilir mi?

Aldığın ürün ciddi anlamda çok fazla satılan bir ürün yoğunluktan kaynaklıdır ben de aynı ürünü alacağım gün içinde bakalım kargolayacaklar mı?
Telefon numarası istiyorlar mı şubeye gidince kargo için.
İstemiyorlarsa uğraşmam değiştirmek için giderim şubeden alırım.

İsim soy isim versen yeter çoğu zaman istenmiyor.

Ürün ne ürünü?

Haylou solar LS05-1

Ben dün aldım en geç yarın kargolancakmış.
Ben evden çıkınca numaramın doğrusunu yazıp da asarım kapıya. Kapıya bırakırlar o zaman herhalde hiç aramakla uğraşmayacağım dün değiştirmeye uğraştım bayağı açmıyorlar bazen açınca da bağlamıyorlar falan.
Bu arada siparişin gönderilmemesini de çözdüm talep oluşturdum Hepsiburada'ya gönderilmedi diye arayıp yardımcı oldular sisteme geç düşüyormuş normalde kargodaymış öyle dediklerinden sonra da kargoya verildi olarak gözüküyor.
Evde yoktum numara yanlış olunca şubeye gitti oradan aldım.

Son düzenleme:
Haylou solar LS05-1

Ben dün aldım en geç yarın kargolancakmış.
Ben evden çıkınca numaramın doğrusunu yazıp da asarım kapıya. Kapıya bırakırlar o zaman herhalde hiç aramakla uğraşmayacağım dün değiştirmeye uğraştım bayağı açmıyorlar bazen açınca da bağlamıyorlar falan.
Bu arada siparişin gönderilmemesini de çözdüm talep oluşturdum Hepsiburada'ya gönderilmedi diye arayıp yardımcı oldular sisteme geç düşüyormuş normalde kargodaymış öyle dediklerinden sonra da kargoya verildi olarak gözüküyor.
Evde yoktum numara yanlış olunca şubeye gitti oradan aldım.
Selamlar hocam benim de saatim daha dün geldi sizin şarjınız ortalama ne kadar gidiyor ve saatin kutusunun dışında jelatin var mıydı bilgilendirirseniz sevinirim.

Selamlar hocam benim de saatim daha dün geldi sizin şarjınız ortalama ne kadar gidiyor ve saatin kutusunun dışında jelatin var mıydı bilgilendirirseniz sevinirim.

Şarjı çok iyi gidiyor belki de 2-3 saat boyunca kurcaladım şarjı 100'den 84e düştü daha o kadar iyi yani bir de nabız 24 saat açıktı ve yeni tema da yüklemiştim normal kullanımda kurcalamazken 15 gün gider muhtemelen. Kutusunun dışında da jelatin vardı evet.

Şarjı çok iyi gidiyor belki de 2-3 saat boyunca kurcaladım şarjı 100'den 84e düştü daha o kadar iyi yani bir de nabız 24 saat açıktı ve yeni tema da yüklemiştim normal kullanımda kurcalamazken 15 gün gider muhtemelen. Kutusunun dışında da jelatin vardı evet.
Anladım teşekkürler bende jelatin yoktu kutusu açılmış ürün geldi ama iadesiyle falan uğraşmayayım en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı