Hepsiburada aynı gün kargo seçeneği seçilmiyor

EmirFatih

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar kulaklık almaya karar verdim. Biraz araştırdım ve bu kulaklığa karar verdim. Orada HepsiJet ile aynı gün kargo var yazıyor. Ama ödeme ekranına geldiğimde sadece standart gönderim seçeneği var. İstanbul'da yaşıyorum ve zaten sadece İstanbul'da geçerli olduğu belirtilmiş.

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    32,4 KB · Görüntüleme: 71
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kulaklık almaya karar verdim. Biraz araştırdım ve bu kulaklığa karar verdim. Orada HepsiJet ile aynı gün kargo var yazıyor. Ama ödeme ekranına geldiğimde sadece standart gönderim seçeneği var. İstanbul'da yaşıyorum ve zaten sadece İstanbul'da geçerli olduğu belirtilmiş.
Seçili olan adresinize hizmet verilmiyor olabilir.

Mağaza İstanbul dışında olabilir mi diyeceğim ama?

Kulaklık rengini değiştirerek deneyin bir de. Bu kulaklığı yaklaşık 2 yıl önce aldım. Benzer bir durum olmuştu diye hatırlıyorum. Depoda olmayan rengi seçmiş olabilirsiniz. Bu arada bana göre muhteşem bir kulaklık. Güzel tercih yapmışsınız.

İstanbul'un her yerine aynı gün kargo yapmıyorlar diye biliyorum. Genel olarak aynı gün kargo diye yazıyorlar zaten. Sen adresini seçip ödeme kısmına geldiğinde asıl kargo seçeneği orada çıkıyor.

Gaziosmanpaşa'da yaşıyorum.
Mağaza İstanbul dışında olabilir mi diyeceğim ama?
Hepsiburada mağazasından aldım direkt depodan yolladılar.
Kulaklık rengini değiştirerek deneyin bir de. Bu kulaklığı yaklaşık 2 yıl önce aldım. Benzer bir durum olmuştu diye hatırlıyorum. Depoda olmayan rengi seçmiş olabilirsiniz. Bu arada bana göre muhteşem bir kulaklık. Güzel tercih yapmışsınız.
Teşekkür ederim standart teslimat ile aldım 400TL'lik kulaklık 273'e geldi sepette indirim zart zurt falan. Bugün geleceğine yarın gelecek çok da problem olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı