Hepsiburada, BIOS güncellemesi için yollanan anakartı iade aldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BIOS güncellemesini kendin de yapabilirdin. Zor bir işlem değil. Tekrar spariş verebilirsin ürünü. İade yapıldıysa sonuçlanan alışverişi neden tekrar göndersinler?
Elimde 3000 serisi Ryzen işlemci yoktu, yapamazdım update.
Satıcı sana kargo gönderirken iletişim numarası belirtmiştir muhtemelen. Satıcı ile iletişime geçip halletmeye çalış. Hepsiburada yapacağını yapmış zaten.

Geri alman pek olası görünmüyor.
Satıcı Hepsiburada'nın kendisi idi.

Ne usulü? Adam iadeye mi yollamış? :D İade diye yolladığını sanmıyorum. Yaptın mı öyle bir şey?
Ya servis raporlu iade ve "değişim" talebi adı altında oluşturdum. Ama değişim notuna da yazdım iade istemediğimi, ürünü güncelleştirtmek istediğimi. Evet yaptığım hataymış bilmiyordum. Ama direkt para iadesi yaptılar. Bu vesileyle Hepsiburada'nın iade sisteminin ne kadar hızlı çalışmış olduğunu da kötü bir tecrübeyle öğrendim :) Umarım geri yollarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum geçmiş olsun o zaman valla iade talebi oluşturmuşsun sen. :D Sanmıyorum açıkçası ufak tefek notların önemseneceğini çünkü iade talebi var.

Dostum geçmiş olsun o zaman valla iade talebi oluşturmuşsun sen. :D Sanmıyorum açıkçası ufak tefek notların önemseneceğini çünkü iade talebi var.
Yeniden alayım o zaman, arkadaş akılsız başım yüzünden 100 lira daha fazla ödeyeceğim olaya bak.

Yeniden alayım o zaman, arkadaş akılsız başım yüzünden 100 lira daha fazla ödeyeceğim olaya bak.
O kadar fark yok. Hatta N11'de şu an 5 TL farkla alabiliyorsun. Sepette 474'e düşüyor.

Önce Hepsiburada ile görüş derim yine de. Sonuç çıkacağını sanmam ama...
Adım gitti ya, ne yapalım :D Bir daha da böyle hata yapmam, böyle yapacak arkadaşlara da örnek olsun. Aldığınız ürünü servisi dışında bir yere yollamayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı