Hepsiburada.com'dan Bilgisayar Bileşeni Alınır mı?

dozana

Hectopat
Arkadaşlar aynı anakartı hepsiburada'da vatandan ucuza buldum alayım mı? Herhangi bir sıkıntı çıkar mı? @Recep Baltaş abi bana bir keresinde hepsiburada'dan pc toplamak gibi bir hata yapma demişti. Onu fiyatlarına göre mi demişti bilmiyorum.

İkinci el bilgisayar gittigidiyor gibi sitelerden alınmaz ama ürün "0" ise neden sorun olsun? Sonuçta o arkadaşlar da garanti teğmin ediyorlar.

Dostum şaka yapıyor olmalısınız, aldığınız şey kapalı bir kutu. İçinden çıkanın satıcıyla ne ilgisi olabilir ?
Ha diyorsanız defolu mal satabilir, gidin vatan bilgisayardan ağzı yananları araştırın, bu risk her yerde var. Hele monitörde ölü piksel ve sızdırmazlık testi yaptırmadan vatandan alınmaz. Ama direk kötülemek, dogma oluşturmak, afaroz etmek kimin ne haddine anlamış değilim.

Merhaba,
Sata HDD ve kasa haricinde ürün alabilirsiniz, Sata HDD ve kasayı elden almanız genellikle daha sağlıklıdır. SSD HDD hariç onlarda sorun olmaz, kargocular ürünleri karpuz atar tutar gibi taşıyorlar HDD lerde bozulma ihtimali yüksek, kasalarda da kırılma eğilme çatlamalar olabiliyor, hepsiburada ya özgü değil bu online olarak Sata HDD ve Kasa almanızı önermem.

Merhaba,
Sata HDD ve kasa haricinde ürün alabilirsiniz, Sata HDD ve kasayı elden almanız genellikle daha sağlıklıdır. SSD HDD hariç onlarda sorun olmaz, kargocular ürünleri karpuz atar tutar gibi taşıyorlar HDD lerde bozulma ihtimali yüksek, kasalarda da kırılma eğilme çatlamalar olabiliyor, hepsiburada ya özgü değil bu online olarak Sata HDD ve Kasa almanızı önermem.
Ben Seagate ST1000DM003 1TB aldım 2 yıldır kullanıyorum, sıkıntı yok. O bir istisna.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı