Hepsiburada e-fatura / garanti süreci

kreoina

Decapat
Daha fazla  
Selam öncelikle 3 Mart tarihinde bir kulaklık almıştım. Dün değişik bir şekilde sağ kulaklıktan ses gelmemeye başladı. Evde temizlik yaparken de kutusunu yanlışlıkla atmışım. Şimdi e-faturamı mailime almak için başvuruda bulundum. Diyelim ki geldi, sonrasında ne yapacağım? Satıcısı Hepsiburada değil o yüzden ürünümü tamir et vs. bölümüne gelemiyorum. Olmadı İzmir içinde yaşayan arkadaşlar kulaklık tamir eden güvenilir bir yer var mı? Sorun jak kablosunun orada.

Ürün: Sennheizer cx 300s.

Kulaklığı servise göndereceksiniz oradan gelecek rapora göre iade/değişim yapabilirsiniz, veya edilebiliyorsa servis tamir edebilir.

Yanılmıyorsam Sennheiser en ufak cızırtıda bile değişim sağlıyordu.

Son düzenleme:
Hepsiburada'dan kutumu kaybettim diyerekten talep açıp faturamı istedim. Sanırım aptallık yaptım. Bana fatura yerine kutusuz ürünün garantisi olmaz diye yazılı bir resim gönderdiler. Tekrar talep oluşturmak istedim fakat mevcut talebiniz bulunmakta diyor. Bu sefer mazeretsiz dümdüz faturamı istiyecektim. Ne yapacağım?

Hepsiburada'dan kutumu kaybettim diyerekten talep açıp faturamı istedim. Sanırım aptallık yaptım. Bana fatura yerine kutusuz ürünün garantisi olmaz diye yazılı bir resim gönderdiler. Tekrar talep oluşturmak istedim fakat mevcut talebiniz bulunmakta diyor. Bu sefer mazeretsiz dümdüz faturamı istiyecektim. Ne yapacağım?
Şikayetvar'da konu açın yarın konu hakkında Hepsiburada müşteri hizmetleri sizi arar.

Geri
Yukarı