Hepsiburada fatura değiştirilmiyor

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
292 TL ye grafik tablet aldım adresi onayladım ama telefon numarası farklı gözüküyordu. Benim numaram değil diye değiştireyim dedim ve sadece teslimat adresini değiştirebildim. Fatura adresinde farklı numara var. Ne yapmalıyım?

Telefon numarasının farklılığı faturanın kullanılmasına engel değildir,fatura değişikliği konusunda ise firmalar memnuniyet adına fatura değişiklik talebi alabiliyor,müşteri hizmetleriyle görüşüp destek isteyebilirsin,fakat şu çok kritik bir bilgidir,hiçbir firmanın müşteri hatasından dolayı hatalı kesilen faturayı düzeltmesi yasal zorunluluk değildir. Yain yapamayız derlerse onları müşteri memnuniyeti sağlamadıkları için eleştiremez ve yasal olarak suçlayamazsın.

Telefon numarasının farklılığı faturanın kullanılmasına engel değildir,fatura değişikliği konusunda ise firmalar memnuniyet adına fatura değişiklik talebi alabiliyor,müşteri hizmetleriyle görüşüp destek isteyebilirsin,fakat şu çok kritik bir bilgidir,hiçbir firmanın müşteri hatasından dolayı hatalı kesilen faturayı düzeltmesi yasal zorunluluk değildir. Yain yapamayız derlerse onları müşteri memnuniyeti sağlamadıkları için eleştiremez ve yasal olarak suçlayamazsın.
Numara farklı olsa bir şey olur mu

Bildiğim kadarıyla siparişi onaylaman için o telefon numarasına SMS geliyor öyle bir bildirim gelmedi mi?
HB Alışverişlerinde ödeme sırasında bankadan gönderilen onay mesajı bankada kayıtlı numaraya,kargo vb. konularla ilgili gönderilecek SMS bilgilendirmeleri ise faturadaki değil sistemdeki kayıtlı numaraya gönderilir,sistemde kayıtlı numara ile fatura bilgileri için girilen numaralar farklı olabilir.

Hb alışverişlerinde ödeme sırasında bankadan gönderilen onay mesajı bankada kayıtlı numaraya, kargo vb. konularla ilgili gönderilecek SMS bilgilendirmeleri ise faturadaki değil sistemdeki kayıtlı numaraya gönderilir, sistemde kayıtlı numara ile fatura bilgileri için girilen numaralar farklı olabilir.

Tabi bu farklılık gösterebilir geçen bir sipariş vermiştim, ilk önce Hepsiburada üzerinden SMS onayı istedi ardından bankanın sitesine aktardı orada da onay istedi farklı olabilir tam bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı