Hepsiburada fatura göndermedi

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, bir hafta önce Hepsiburada üzerinden alışveriş yaptım. Tutar olarak fazla olduğu için faturamı kaybetmeyecek şekilde yedekleyecektim ama faturama bir türlü ulaşamıyorum. Ne mail adresimde bulabildim ne de siparişlerim bölümünde e-fatura olarak görebilme seçeneğini bulabildim. Eski alışverişlerime baktım e-fatura olarak görüntüleme seçeneğini onlarda da bulamadım. Başka türlü bulmanın bir yolu yok ise Hepsiburada ile iletişime geçeceğim fakat önce size bir danışmak istedim.

Merhaba, bir hafta önce Hepsiburada üzerinden alışveriş yaptım. Tutar olarak fazla olduğu için faturamı kaybetmeyecek şekilde yedekleyecektim ama faturama bir türlü ulaşamıyorum. Ne mail adresimde bulabildim ne de siparişlerim bölümünde e-fatura olarak görebilme seçeneğini bulabildim. Eski alışverişlerime baktım e-fatura olarak görüntüleme seçeneğini onlarda da bulamadım. Başka türlü bulmanın bir yolu yok ise Hepsiburada ile iletişime geçeceğim fakat önce size bir danışmak istedim.
"Siparişlerim" kısmından ilgili siparişinize ulaşın. Masaüstü görünümde sipariş ekranınızda "faturayı görüntüle" kısmı gözüküyor. Eğer bu seçenek yok ise "talep oluştur" kısmından "faturama ulaşamıyorum" kısmını seçin. Mail adresinize geliyor.

Bana da her seferinde fatura göndermiyorlar siparişler kısmından kendim çıkartıyorum. E-fatura oluyor siparişlerde bakın lütfen.

Ctrl + f yaparak fatura yazıp aratıyorum sadece adresim görünüyor. Biraz daha bulamazsam talep oluşturayım o zaman. Teşekkür ederim.

Ekleme: çok daha eski siparişlerimde fatura görüntüle seçeneğini buldum. Bu ürünleri bir şirket adına fatura etmiştik belki onlarda sistemden gördüğü için böyle bir seçenek olmayabilir. Ben onlara da bir sorayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı